Apmokėjimas

 • Apmokėjimas

  Apmokėti už pasirinktus daiktus www.mazimazi.lt krautuvėlėje saugu ir paprasta. Pasirinkite vieną iš trijų siūlomų atsiskaitymo būdų:

   

  I. Per jūsų banko el. bankininkystės sistemą.

  Šis mokėjimo būdas - 100% saugus. Apmokėjimas bus atliktas saugiai ir patikimai, nes pavedimą darysite vidinėje jūsų pasirinkto banko mokėjimų sistemoje.

  Kaip apmokėti naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Pirkimo žingsnyje „Apmokėjimas“ pasirinkite apmokėjimo būdą „El. bankininkystė“ ir būsite nukreipti į „Mazimazi“ mokėjimų partnerio "Paysera.lt" puslapį.

  2. "Paysera.lt" puslapyje pasirinkite vieną jūsų naudojamų bankų: Swedbank AB, AB „SEB bankas“, AB "DnB bankas", Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, Nordea Bank Lietuva. Sistema jus nukreips į pasirinkto banko el. bankininkystės puslapį.

  3. El. bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu, kur jau bus automatiškai suformuotas mokėjimas už pasirinktas „Mazimazi“ el. krautuvėlės prekes. Telieka tik patvirtinti mokėjimą.

  4. Patvirtinus mokėjimą, el. bankininkystės sistema užsidarys, ir jūs būsite sugražintas į „Mazimazi“ el. krautuvėlę.

   

  II. Grynais ar kortele kurjeriui pristačius prekes.

  Jei pasirinksite šį apmokėjimo būdą, labai prašytume turėti tikslią pinigų sumą nurodytą jūsų užsakyme, nes su prekėmis atvykęs kurjeris ne visada gali turėti grąžos. Užsakytos prekės jums bus siunčiamos tik po to, kai su jumis susisieksime ir įsitikinsime, kad užsakymas ir prekės pristatymo adresai yra teisingi.

   

  III. Banko pavedimu pagal išankstinę sąskaitą.

  Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, jums elektroniniu paštu bus išsiųsta išankstinė sąskaita faktūra, kurią apmokėti galėsite banko pavedimu. Pinigai turėtų būti pervesti į mūsų krautuvėlės sąskaitą. Gavę apmokėjimą, prekes nedelsiant jums išsiųsime.

  „Mazimazi“ el. krautuvėlės sąskaitos rekvizitai:

  Gavėjas: UAB Andita
  A/S: LT537044060008144816
  Bankas: AB "SEB bankas"
  Įmonės kodas: 304462587
  Mokėjimo paskirtis: įrašyti užsakymo numerį
  Įmokos kodas: įrašyti užsakymo numerį

   

  Jei turėsite klausimų dėl apmokėjimo, mielai atsakysime. Rašykite mums info@mazimazi.lt arba skambinkite +37067763050

  Prekių nėra.