IWAKO trintukų rinkinys „Model Gun“

 • Kraunamos nuotraukos

  IWAKO trintukų rinkinys „Model Gun“

  Kodas: 49916851300143
  Kaina 799
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pati geriausia apsauga – su Iwako mini pistoletais, šautuvais ir kulkomis! Iki smulkmenų apgalvoti šio rinkinio modeliai tikroviškai imituoja realius šaunamųjų ginklų prototipus, yra išardomi bei vėl surenkami, ir žinoma – trina! Asmeninė ginklų kolekcija tavo penale ar žaidžiant įvairius žaidimus garantuos maksimalų saugumą.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
 • Trintukų veiksmingumas – net 87.7% !

  Trintukai yra pagaminti iš minkštos aukštos kokybės gumos, yra mieli bei funkcionalūs

  .IWAKO trintukus-dėliones rekomenduojame tiems, kas mėgsta puošti savo aplinką mielais, akį džiuginančiais aksesuarais ir detalėmis, ar stebinti draugus / šeimos narius subtiliomis ir originaliomis dovanomis įvairiomis progomis. Trintukai – dėlionės gali būti mylimu žaisliuku, stalo ar intejero puošmena mokykloje, biure ar namuose (ir netgi penale!).

  IWAKO trintukai puikiai tinka vaikų paskatinimui ar apdovanojimui už pasiektus rezultatus mokykloje, darželyje, stovykloje, būrelyje ar namuose (miela motyvuojanti dovanėlė).

  Sudėtyje nėra toksiškų medžiagų.

  Pastaba: trintukai gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėlyje.

  IWAKO trintukų kūrybos ir gamybos procesas nuo pradžios iki pabaigos vykdomas Japonijoje, užtikrinant aukščiausią produkto kokybę.

  IWAKO trintukai yra pagaminti nenaudojant jokių toksiškų medžiagų. Visi IWAKO produktai atitinka tarptautinius žaislų saugumo standartus: ASTM F963 (JAV), CPSIA (JAV), EN71 (Europa), KC (Korėja), GB (Kinija), GSO (GCC šalys), turi CE ženklinimą.

  Dėl sudėtyje esančių smulkių detalių netinka vaikams iki 3m.

  GAMYBOS PROCESAS

  Vaškinio modelio kūrimas. Meistras kuria vaškinį trintuko modelį pagal eskizą. Keletas smagių istorijų apie įkvėpimo ieškojimą šiame trintukų kūrimo etape:
  – Kurdamas parfė formos trintuką, vienas IWAKO meistras ragavo įvairius parfė, kad galėtų geriau išreikšti deserto tekstūrą, ir priaugo daug svorio!
  – Kartą policininkas užklupo IWAKO meistrą, fotografuojantį policijos automobilį savo trintuko modeliui.
  Liejimo formų gamyba. Sukuriamos liejimo formos kiekvienai trintuko daliai. Pavyzdžiui, picos formos trintukui pagaminti atskirai paruošiamos liejimo formos tešlos, pomidorų padažo, sūrio ir paprikos sluoksniams. Kiekviena liejimo forma patikrinama ir tobulinama prieš pradedant masinę gamybą.
  Spalvų maišymas. Spalvoms skiriamas ypatingas dėmesys, nes būtent nuo jų priklauso, kokį įspūdį paliks produktai. IWAKO siekia, kad trintukai būtų kuo tikroviškesni, tad spalvų parinkimas ir derinimas – ilgas, kruopštus bandymų procesas.
  Liejimas. IWAKO paslaptis – žaliavų maišymas. Medžiagos IWAKO trintukų liejimui maišomos pagal slaptą formulę, kad geriausiai išreikštų vaizduojamo daikto ar veikėjo bruožus ir paviršiaus ypatybes.
  Dalių surinkimas. Iš atskirų dalių rankomis surenkamas pabaigtas trintukas.

  Kokybės kontrolė ir pakavimas. Kiekvienas trintukas kruopščiai patikrinamas prieš jį supakuojant – griežta kokybės kontrolės sistema užtikrina, kad IWAKO produktai būtų saugūs ir teiktų džiaugsmą vaikams visame pasaulyje.

 • Alternatyvios prekės

  IWAKO trintukų rinkinys „Trailer Set“
  Kodas: 4991685130082
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Kaina 799
  IWAKO trintukų rinkinys „Transportas“
  Kodas: 4991685201201
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Kaina 799
  IWAKO trintukų rinkinys „Dinosaur 2“
  Kodas: 4991685180049
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Kaina 799
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija