Kūdikių kramtukas „Nenumesk!“ 1 mėn+

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 842076110036
  Kaina 999
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Nuotaikingas kūdikių kramtukas „NENUMESK!“ yra saugiai užkabinamas ant kūdikio rankos ar plaštakos, taip leidžiant mažyliui mėgautis minkštu žaislu, jame integruotu unikaliu barškučiu ir švelnia melodija.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Medžiaga
  Plastikas
  Išmatavimai
  Pakuotės dydis 235×55×200mm
 • Duokite kūdikiui niekada iš rankų neiškrentantį kramtuką „NENUMESK!“

  ---

  • Minkštas žaislas, kurio kūdikis neišmes;
  • Saugi alternatyva, kurią kūdikis gali žįsti, kramtyti ir čiulpti;
  • Žaislas, su kuriuo kūdikis išmoksta sugriebti ir suspausti objektus.

  ---

  1 mėnesis

  Kaip ir daugelis tėvų pastebi, didžioji dalis jų kūdikio žaislų dažniausiai atsiduria ant žemės. Kūdikių kramtukas „NENUMESK!“ užtikrina, kad jūsų mažylis praleis daugiau laiko žaisdamas nei verkdamas dėl nukritusio žaislo. Raminanti melodija, nuotaikingas obuolio ir ledų dizainas išlaiko vaiko dėmesį bei skatina žaidimą ir atradimus. 

  ---

  3 mėnesiai

  Kūdikiui augant, kramtukas „NENUMESK!“ suteikia oralinių-motorinių įgūdžių bei kognityvinio mechanizmo vystymąsį žaidimo metu.

  SVARBU. Šiuo metu parduodamų kramtukų "Nenumesk" apyrankė, skirta uždėti žaisliuką ant rankytės, yra skirta vidutinio ir smulkesnio sudėjimo kūdikėliams.

  ---

  Kai mažylis dar neišlaiko rankose žaislo...

  ---

  Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos „Brain Builders“ žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

  ---

  Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje. 

  ---

  Žaislui nereikalingi elementai.

  ---

  Sukurta Japonijoje, pagaminta Kinijoje.

  ---

  Priežiūra: prieš naudojant, žaislą nuvalykite drėgna servetėle ar nuplaukite švelniu muilu. Nusausinkite. Nemerkite į vandenį.

  Perspėjimas: pašalinkite produkto pakuotę prieš duodami žaislą vaikui. Pakuotę išsaugokite. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. 

  Produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 899
  „Mochi“ trimitas - kramtukas, 3mėn+
  Kodas: 842076120059
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Kaina 2499
  Kramtukas "Auksinis"
  Kodas: ECT0110
  Kaina 1150
 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Informacija