Konstruktorius LaQ robotas "Alex"
Konstruktorius LaQ robotas "Alex" Konstruktorius LaQ robotas "Alex"

Konstruktorius LaQ robotas "Alex"

Gamintojas: LaQ
KAINA:
33,99 €
Iš pirmo žvigsnio gali pasirodyti, kad jis yra šaunus ir rimtas vyrukas, tačiau iš tiesų jis yra karšto ir audringo charakterio!
Galintis judėti, vyraujančios raudonos spalvos robotas "Alex" yra sumodeliuotas taip, kad ant jo lengvai sudėliotumėt savo originalų vaizduotės personažą ar veikėją!
Šį rinkinį derindami su LaQ "Race Car" rinkiniu ar jau turimomis LAQ detalėmis, pagrindiniam roboto "Alex" modeliui suteiksite naujų robotiškų akcentų ir dar daugiau greičio!
"Build Up Robot Alex" rinkinyje – 4 spalvos, tačiau vyraujanti raudona spalva, rinkinio modelius daro išskirtinius iš kitų LaQ robotų serijos. Visi 4 rinkinio modeliai yra labai skirtingi. Tai – ne tik žmogų primenančią būtybę imituojantys dviejų skirtingų dydžių konstrukciniai robotai, bet ir rinkinį papildantys šuniuko bei lenktyninio automobilio modeliai, kurie dar labiau paįvairins vaikų konstravimo pasaulį!

LaQ "Buildup Robot "Alex" konstruktorius gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiais robotais bei naujomis ir senomis japoniškų komiksų istorijomis, pagal jas pastatytais animaciniais ir vaidybiniais filmais.

LaQ "Buildup Robot "Alex" rinkinys – tai išradinga dovana vaikams, kurie domisi ir technologijomis, ir mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

LaQ konstruktoriai yra daugkartiniai: dėl specialios jungimo konstrukcijos juos lengva sudėti, išardyti ir vėl sudėti. Tėveliai sutaupys, nes mažiau reikės naujų žaislų, kai vaikai iš LaQ „Bonus Set" rinkinio galės kurti daugybę vis naujų modelių! Be to, tai atveria labai daug galimybių vaikui žaisti su LaQ individualiai ir drauge su kitais! Dėl visų šių ir kitų priežasčių LaQ konstruktoriai yra ypač naudingi vaikų protiniam ir kūrybiniam gebėjimui ugdyti, taip pat smulkiajai rankų motorikai ir psichologinėms savybėms (įžvalgai, koncentracijai, savarankiškumui) lavinti.

LaQ „Bonus Set" rinkinyje rasite patogų plastikinį lagaminėlį LaQ detalėms laikyti. Jame yra patogu laikyti LaQ detales bei mažesnius sukonstruotus modelius, lagaminėlį ypač rekomenduojame pasiimti su savimi, jeigu keliaujate kartu vaiku ir norite daugiau ramybės:)

LaQ „Bonus Set" rinkinys yra tobulas žaidimas visai šeimai – vaikams, tėveliams ir mamytėms, anūkams, seneliams ir močiutėms, auklėms ir draugams bei puikus pasirinkimas vaikų darželiams, mokykloms, bibliotekoms (5-10 vaikų grupėms)

„LaQ“ konstruktoriai – idealus žaislas ir ugdymo priemonė, tinkanti tiek vaikams konstruoti namuose, tiek vaikų grupėms ugdymo įstaigose. Galimybė iš nedidelio kiekio spalvingų detalių sukurti visiškai skirtingas figūras skatina matematinį ir loginį mąstymą, padeda koncentruoti ir išlaikyti dėmesį, ugdo kūrybiškumą ir saviraišką, lavina spalvų pojūtį ir smulkiąją motoriką.

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamąją, kol pasigirsta SPRAGT!
Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT!

LaQ - Japonijoje pagamintas konstruktorius skirtas konstruoti ir individualiai, ir kartu su draugais ar kitais šeimos nariais.
LaQ detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai - ne atsitiktinumas! Spragsėjimas ypač lavina vaikų dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo. Šis konstruktorius yra puiki ugdymo priemonė.

LaQ konstruktoriai:
UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką.
MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.
SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Rekomenduojama vaikams nuo 7 metų!

ĮSPĖJIMAI:
KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.
DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.
GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.
NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.
Medžiaga: plastikas
Amžius: 7+

Panašūs daiktai

Konstruktorius LaQ „Black Racer"

Rinkinyje yra 280 detalių, 8 skirtingos spalvos, bet daugiausia – juodos. Pagal instrukciją galim...
33,99 €
į krepšelį
Konstruktorius LaQ „Black Racer"

Konstruktorius LaQ Sweet Collection „Cute House"

Rinkinį sudaro 12 modelių net iš 8 ypač šiltų spalvų 370 detalių.
34,99 €
į krepšelį
Konstruktorius LaQ Sweet Collection „Cute House"

Konstruktorius LaQ Hamacron Constructor „Race Car"

5 savitų modelių, 190 detalių, net 11 papildomų specialių „Hamacron“ dalių lenktyninio automobili...
23,99 €
į krepšelį
Konstruktorius LaQ Hamacron Constructor „Race Car"

Konstruktorius LaQ Dinosaur World „Stegosaurus“

Iš 300 detalių dinozaurų rinkinio „Stegosaurus“ sukonstruosi net 6 įspūdingus labai skirtingus pr...
28,99 €
į krepšelį
Konstruktorius LaQ Dinosaur World „Stegosaurus“