Light STAX Classic 24 kaladėlės
Light STAX Classic 24 kaladėlės Light STAX Classic 24 kaladėlės

Light STAX Classic 24 kaladėlių

Gamintojas:
KAINA:
29,95 €
Light STAX Junior kaladėlės leidžia jums apšviesti savo žaidimų pasaulį! Tai Light STAX Junior konstruktorius, kuriame yra DUPLO® dydžio šviečiančios Light STAX kaladėlės. Šios Junior dydžio kaladėlės yra pilnai suderinamos su DUPLO® dydžio kitų konstruktorių kaladėlėmis.

USB maitinimo bloke yra 4 skirtingos apšvietimo funkcijos:
1. Light STAX kaladėlės įjungiamos ir šviečia pastoviai (maitinimo bloko mygtukas yra paspaudžiamas vieną kartą, jis pradeda šviesti žalia spalva). Pamiršus išjungti USB maitinimo bloką, jis pats automatiškai išsijungs po 15 minučių.

2. Light STAX kaladėlės mirksi (maitinimo bloko mygtukas yra paspaudžiamas du kartus, jis pradeda šviesti mėlyna spalva). Pamiršus išjungti USB maitinimo bloką, jis pats automatiškai išsijungs po 15 minučių.

3. Light STAX kaladėlės gęsta ir užsižiebia (maitinimo bloko mygtukas yra paspaudžiamas tris kartus, jis pradeda šviesti raudona šviesa). Pamiršus išjungti USB maitinimo bloką, jis pats automatiškai išsijungs po 15 minučių.

4. Kad Light STAX kaladėlės šviestų pastoviai ir po 15 minučių automatiškai neišsijungtų, USB maitinimo bloko mygtuką reikia 3-5 sekundes palaikyti paspaudus, jis pradeda šviesti violetine spalva. Violetinė mygtuko spalva rodo, kad 15 minučių išjungimo taimeris yra atjungtas ir kaladėles švies tol, kol patys neišjungsite. Kai mygtuko spalva yra violetinė, spaudant mygtuką galima pasirinkti kokiu režimu norite, kad Light STAX kaladėlės šviestų - pastoviai šviestų, mirksėtų, gestų ir užsižiebtų arba galite visai išjungti.


Light STAX Junior Classic (24) konstruktoriaus komplektacija:

24 šviečiančių 2x2 Light STAX kaladėlių (mėlynos - 4 vnt., žalios - 4 vnt., geltonos - 4 vnt., oranžinės - 4 vnt., raudonos - 4 vnt., baltos - 4 vnt.)
1 USB maitinimo blokas (veikia su 3 AAA tipo akumuliatoriais arba prijungus USB kabelį. Komplekte yra įdėti 3 akumuliatoriai)
1 USB kabelis.
Amžius: 1

Panašūs daiktai

Light STAX Complete 34 kaladėlės

Light STAX Junior kaladėlės leidžia jums apšviesti savo žaidimų pasaulį! Tai Light STAX Junior ko...
49,95 €
į krepšelį
Light STAX Complete 34 kaladėlės

Light STAX Starter 12 kaladėlių

Light STAX Junior kaladėlės leidžia jums apšviesti savo žaidimų pasaulį! DUPLO dydžio šviečiančio...
19,95 €
į krepšelį
Light STAX Starter 12 kaladėlių

Light STAX Advanced 36 kaladėlės

Light STAX Junior kaladėlės leidžia jums apšviesti savo žaidimų pasaulį! Tai Light STAX Junior ko...
39,95 €
į krepšelį
Light STAX Advanced 36 kaladėlės