Lottie lėlė - Karališkųjų vestuvių mergaitė

 • Lottie lėlė - Karališkųjų vestuvių mergaitė

  Kodas: LT114
  Kaina 2799
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 •  

  Lottie lėlė - Karališkųjų vestuvių mergaitė

  Lottie mergaitei ypatinga diena. Šiandien tuokiasi karališkoji pora. Jos dėdė paprašė Lottie barstyti gėlyčių žiedus per jo vestuvių ceremoniją. Ji labai jaudinasi, bet kartu ir džiaugiasi savo nuostabia suknyte ir gėlių vainikėliu ant galvos. Beje, Lottie dėvi tradicinę gėlių mergaičių suknytę.

  Plaukai: rudi.

  Akys: rudos.

  Į rinkinį įeina: rožies žiedų vainikėlis, rožių puokštelė, sveikinimų atvirukas, kurį sukūrė vaikas. Atvirukas buvo išrinktas konkurso būdu, kuriuos kas mėnesį rengia Lottie gamintojas.

   
  Kuo ypatingos LOTTIE lėlės?

  Vaikiškos kūno proporcijos. Lottie kūno proporcijos atitinka 9 metų vaiko kūną. Lottie formuoja sveiką požiūrį į kūno įvaizdį.

  Tinkama pagal amžių. Lottie mėgsta veikti tą patį, ką ir realios jos amžiaus mergaitės, jai nerūpi kuo greičiau suaugti. Ji nenaudoja kosmetikos ir nenešioja aukštakulnių, bei papuošalų.

  "Lottie-tokia pati, kaip ir aš". Ji dėvi tokius pačius drabužius, kaip ir "tikri" jos amžiaus vaikai,- ar tai būtų gražios šventinės suknelės, ar lauko rūbai ir botai skirti braidyti po balas, sportiniai drabužiai arba įvairūs karnavaliniai kostiumai. Ji žaidžia ir nori pažinti pasaulį. Lottie veikia, ką ir „tikri“ vaikai; ar tai „mergaitiški“ užsiėmimai tokie, kaip baletas, šokiai, žvaigždžių stebėjimai ar braidžiojimai po balas. Ji nebijo išsipurvinti lauke, būti sportiška ir aktyvi. Gali apsirengti ir karaliene, ir pirate, ir net super heroje. Lottie yra už tikrą vaikystę!

  Lottie skatina vaikus būti sportiškais ir daug laiko praleisti lauke. Jos kojos lankstosi per kelius, o rankas ir kojas prie klubų galima sukioti. Lottie galva sukiojasi į šonus ir ji gali padaryti špagatą, kas praverčia žaidžiant ir atliekant gimnastikos bei karatė pratimus.

  Aukšto kokybės audiniai ir plaukai. Lottie plaukai pagaminti iš aukščiausios kokybės Saran neilono, kuriam būdinga šilko tekstūra ir jis nesivelia. Lottie drabužiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Daug dėmesio skiriama jų detalėms. Lottie drabužiai turi Velcro užsegimus, todėl lengva ją aprengti ir nurengti.

  Lottie yra 18 cm ūgio ir gali stovėti ant savo 2 kojų, o tai labai praverčia tiek mažoms, tiek didelėms mergaitėms.

  Patogi pakuotė. Ideali kelionėms. Ant pakuotės yra vieta, kur galima užsirašyti savo, kaip Lottie šeimininkės vardą.

  Apdovanojimai. Lottie lėlė yra laimėjusi daugybę tarptautinių apdovanojimų, įskaitant ir 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum apdovanojimus.

  Rekomenduojamas amžius 3+

  Sukurta Airijoje. Pagaminta Kinijoje, specialiu Arklu Ltd užsakymu.

 • Alternatyvios prekės

  Lottie lėlė Maudosi
  Kodas: LT144
  Kaina 2799
  Lagaminėlis - drabužių spinta "Pelytė balerina"
  Kodas: MR711331
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Kartonas
  Išmatavimai
  18,5cm x 12,5cm x 23,0cm
  Kaina 6490
  Kaina 2799
 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti