Magnetinių kaladėlių rinkinys „Zoo gyvūnai“, 17 kaladėlių

 • Kodas: 842076130027
  Kaina 3999
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  „People Blocks“ magnetinių kaladėlių rinkinį „ZOO GYVŪNAI“ sudaro 17 gyvūnų įkvėptų formų ir žaidimo žemėlapis, kurie padeda susikurti savo zoologijos sodą ir įdomius gyvūnus. 17 magnetinių kaladėlių; Žaidimo žemėlapis.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 2 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Išmatavimai
  290×60×320mm
 • Sukurtas naudojant klasikines spalvas, šis rinkinys padeda tapti zoologijos sodo prižiūrėtoju bent dienai bei susikurti svajonių gyvūnus savo sode! Tai - puikus pirmasis konstrukcinis žaidimas, lengvai kombinuojamas su kitais „People Blocks“ magnetinių kaladėlių rinkiniais.

  Konstruktorius ypač populiarus dėl klasikinių spalvų ir patentuotos magnetinės technologijos, dėl kurios konstravimas tampa įdomus bet kurio amžiaus vaikui.

  18mėn Žaidimas „People Blocks“ yra tobulai pagamintas taip, kad tilptų į nedidelę vaiko rankelę, leisdamas lengvai sujungti kaladėles magnetų pagalba.

  2 metai Vaikų vaizduotė vystosi, todėl vietoje paprasto kaladėlių sujungimo pagal spalvas ir įprasto statymo, mažyliai pradeda tyrinėti skirtingus jungimo kampus, unikalias kombinacijas ir asimetriško dizaino konstrukcijas.

  3 metai Vaikai pradeda kurti viską, kas tik šauna į galvą bei bando atkartoti objektus, kuriuos mato savo aplinkoje. Statinių galimybės yra tiek pat neribotos, kiek ir statančiojo vaizduotė.

  4 metai + Magnetų dėka, jūsų vaiko kūrybiškumas atsiskleidžia jų pačių sukurtame, unikaliame konstrukcijų dizaine. --- Magnetinės kaladėlės, pelniusios apdovanojimus – paprastos naudoti, pamėgtos tėvų ir vaikų!

  --- Žaidimas „People Blocks“ buvo sukurtas nedidelėms naujagimių ir vaikų rankelėms – tiems, kurie yra virš 18 mėnesių amžiaus.

  Žaidimas yra skirtas lavinti motorinius ir kūrybinius įgūdžius ankstyvame amžiuje, kuomet konstravimas kaladėlėmis yra ne tik smagus užsiėmimas, tačiau padeda atrasti ir kurti naujus statinius.

  Magnetinės kaladėlės „People Blocks“ yra puikus pasirinkimas vaikui, kuris mėgsta konstruoti. Dėl kaladėlių viduje esančių magnetų statymas tampa lengvas bet kokio amžiaus vaikui.

  ---

  Populiarus tėvų pasirinkimas - skirtingos kaladėlių kombinacijos atskleidžia neribotas konstrukcijų galimybes;

  Neįtikėtinai paprastos, aukščiausios kokybės detalės, kurios tarnauja ne vienai kartai;

  Smalsumą skatinantis ir kūrybinių apribojimų neturintis žaidimas;

  Saugus: sudėtyje nėra švino, padengimui nenaudojamas vandens pagrindo lakas, nėra smulkių detalių.

  Puikiai tinka kinestetiniam mokymuisi ir STEAM veiklai.

  --- Sukurta Japonijoje, pagaminta Kinijoje.

 • Alternatyvios prekės

  Magnetinių kaladėlių rinkinys „Miesto gyventojas“, 6 kaladėlės
  Kodas: 842076130034
  Skirta nuo
  nuo 2 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Išmatavimai
  225×50×190mm
  Kaina 1999
  Magnetinių kaladėlių rinkinys „Plaukiam ir važiuojam!“, 6 kaladėlės
  Kodas: 842076130041
  Skirta nuo
  nuo 2 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Išmatavimai
  225×50×190mm
  Kaina 1999