Pristatymas

 •  

  Pristatymas

  „mazimazi.lt“ el. krautuvėlė labai stengiasi užsakytas prekes pristatyti kuo greičiau ir patogiau, nes puikiai žinome, kad kartais žaislų ir dovanų mažiesiems prireikia labai netikėtai.

  Pirkdami pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

  Kurjeris

  Lietuvos paštas

  Paštomatai

   

  Pristatymo sąlygos

  DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu adresu. Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-3 darbo dienas. Taip pat galite pasirinkti ir DPD pickup siuntų tašką ar terminalą ir jo adresą nurodyti kaip pristatymo adresą.

  Naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis Lietuvoje prekės pristatomos per 4-7 darbo dienas.

  Registruotas siuntinys pristatomas į artimiausią pašto skyrių. Kliento nurodytu adresu gaunamas pranešimas apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę liudijančiu dokumentu pašto skyriuje siuntinį galima atsiimti.

  Jūsų patogumui galime išsiųsti siuntą ir į artimiausią Lpexpress arba Omnivą paštomatą. Pristatymas į paštomatą kainuos 2,39eur. Galėsite pasirinkti Jums tinkamą paštomatą.

  Siuntas pagal atskirą susitarimą galite pasiimti ir mūsų krautuvėlės sandėlyje. Būtina prieš vykstant pasiimti siuntos pasiskambinti telefonu ir susitarti dėl atsiėmimo galimybės.

  Pristatymo kaina

  Pristatymo kaina su DPD kurjeriais Lietuvoje – 3,20 eur (su PVM).

  Už e-parduotuvėje užsakytas prekes, galėsite atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu grynaisiais pinigais (turėkite lygią sumą - be grąžos). Grynųjų pinigų paslaugos kaina - 1,50 eur.

   Pristatymo kaina Lietuvos paštu Lietuvoje - 2,39 eur (su PVM). (Tiek pat kainuoja ir pristatymas į lpexpress paštomatą.)

   

  Užsakymams nuo 49 eur - prekių pristatymas nemokamas.

  Papildomas mokestis taikomas prekių pristatymui į Neringą, todėl prieš užsakymą susiekite su mumis. Pristatymas į Neringa kainuoja 30 eur.

  el. paštu info@mazimazi.lt

   

  Pristatymas į užsienio šalis

  Jei ketinate siuntinį išsiųsti į kitą šalį, susisiekite su mumis el. paštu info@mazimazi.lt ir pristatymo sąlygas suderinsime individualiai.

   

  Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, mielai atsakysime.  Rašykite mums info@mazimazi.lt skambinkite +370 677 63050