Šildanti pagalvėlė - žaisliukas Vėžliukas

 • Kraunamos nuotraukos

  Šildanti pagalvėlė - žaisliukas Vėžliukas

  Kodas: BF68672
  Kaina 1549
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Žaisliukas rožinis vėžliukas turi pagalvėlę užpildyta vynuogių kauliukais, kurį gali būti naudojama kaip šildyklė.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
 • Vėžliukas savo pilve turi išimama vynuogių kauliukų pagalvėlę, kurią galimą šildyti arba šaldyti ir naudoti vaiko pilvuko ar kitų kūno vietų šildymui. Šis žaisliukas bus šiltas pagalbininkas kai mažiesiems pučia pilvuką, kai vežimėlyje ar lovytėje šalta, kai kosulys ketina įveikti saldų miegelį.

  Vynuogių kauliukų pagalvėlė naudojama kaip sausos šilumos ir šalčio šaltinis. Orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje sušildyti sausi kauliukai gerai išlaiko šilumą. Atšaldyti šaldiklyje ilgai palaikys šaltį norimoje kūno vietoje.

  Šilta pagalvėlė naudojama pilvo diegliams malšinti, gerinti atsikosėjimą sergant bronchitu, raumenų skausmams ar nuovargiui malšinti.Taip pat puiki priemonė plaštakoms ar pėdoms masažuoti. Šalta ji nepakeičiama esant traumoms ar sumušimams, kraujavimui iš nosies, esant aukštai temperatūrai. Žaisliukas su vynuogių kauliukų pagalvėle yra puiki, ne tik graži, bet ir labai praktiška dovana vaikučiams.

  Galima skalbti rankomis.

   

  BabyFehn žaislai gaminami nuo 1949 metų. Tai inovatyvių, labai kokybiškų žaislų, vaikams nuo pirmųjų dienų, gamintojas. Šiam gamintojui saugumas ir kokybė yra svarbiausia, todėl gaminant žaislus jie yra labai atidžiai testuojami ir kontroliuojami. Naudojami tik aukštos kokybės medžiagos.

  babyFehn

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija