Spalvinimo knygelė „Rosie Flo's Night-time“
Spalvinimo knygelė „Rosie Flo's Night-time“ Spalvinimo knygelė „Rosie Flo's Night-time“ Spalvinimo knygelė „Rosie Flo's Night-time“

Spalvinimo knygelė „Rosie Flo's Night-time“

Gamintojas: Rosie Flo
KAINA:

3,90 €

7,24 €

Apibūdinama kaip geriausia kada nors sukurta spalvinimo knygelė!
„Rosie Flo's Night-time“ naktinė knygelė atspausdinta ant juodo popieriaus! Bet nesijaudinkite: puikiai matosi kūrybingos balta linija pieštos iliustracijos.
Neįprastiems ir linksmiems paveikslėliams sukurti tiesiog naudokite paprasčiausius spalvinimo, gelinius pieštukus ar dažus. Jūsų štrichų laukia madingos voratinklių suknelės, pelėdų apdarai, pižamų vakarėliai, skraidantys kilimai ir žiūrovai, spoksantys į kino ekraną per 3D akinius.

Tai dailininkės ir dviejų vaikų mamos Roz Streeten sukurtos knygelės. Ši nuostabi knygelių kolekcija gimė iš vaikų noro, kad mama pieštų sukneles, o jie galėtų patys pripiešti galvas, kojas ir rankas. Ir, žinoma, viską nuspalvinti. Viskas apgalvota, kad vaikui būtų patogu. Popierius pakankamais storas, kad iš širdies spalvinant neišteptų kitų puslapių. Knygutė gana tvirta, tad atlaikys keletą kelionių ir pakankamai maža, kad tilptų į vaiko rankinę. Dėl retro stiliaus „Rosie Flo’s“ knygelės yra unikalios ir tinkamos kolekcionuoti.

Londono „Tate modern“ muziejus sako, kad „Rosie Flo’s“ yra jų bestseleris.

Lavina fantaziją.
Išmatavimai: 19,4 x 19,4 cm
Medžiaga: Atspausdinta ant popieriaus iš atsakingai augintų miškų (angl. FSC accredited paper).
Amžius: 5+

Panašūs daiktai