Vaiko fizinių gebėjimų lavinimas namuose

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: STR01
  Kaina 3499
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Aktyvesnis ir gabesnis mažylis per 15 minučių. Žaidimas/užduočių rinkinys aktyviems užsiėmimams su vaikais.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Medžiaga
  Kartonas
  Išmatavimai
  16,6 x 19,8 x 8 cm
 • “Vaiko fizinių gebėjimų lavinimas namuose” žaidimas yra ilgalaikio ir tikslingo darbo rezultatas. Kruopščiai išanalizuota mokslinė literatūra, siūlomi metodai vaikų fizinio lavinimo srityje, praktiškai išbandytas jų efektyvumas ir nauda. Kuriant šį žaidimą su dideliu dėmesiu ir rūpesčiu atrinkta tik tai, kas geriausia augančiam mažyliui. Atsižvelgta į fizines, emocines, intelektines 7–24 mėnesių amžiaus vaikų galimybes, individualiuosius jų ugdymo(si) poreikius, pomėgius, interesus ir patirtį.

  Rinkinį sudaro net 40 kortelių su pratimais, ugdančiais visus 10 pagrindinių judamųjų gebėjimų (kaip ropojimas, ėjimas, bėgimas, šuolis į tolį...).

  Skirkite šiam žaidimui vos 15 minučių kasdien, kad mažylis vystytųsi pilnavertiškai. Tėveliai gaus kruopščiai sudarytas, moksliškai pagrįstas ir praktiškai patikrintas pratimų rekomendacijas pagal kiekvieną amžiaus grupę, todėl jums nereikės sukti galvos, kokius žaidimus žaisti.

  Moksliniais tyrimais nustatyta, kad anksti pradėję sportuoti ir tam skirdami bent 15 minučių per dieną vaikai gauna daugybę naudų.

  Kortelės pagamintos iš kokybiško balto kartono su apvalintais kampais, kad būtų saugios, ilgaamžės bei gražios ir sudėtos ergonomiškoje dėžutėje. Tinkamas naudoti tiek namuose, tiek lauke.

  Dydis: 16,6 x 19,8 x 8 cm, kieti viršeliai.

 • Alternatyvios prekės

  Knyga "Būk aktyvus, mažyli!"
   
  Knyga "Būk aktyvus, mažyli!"
  Kodas: STR02
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Medžiaga
  Kartonas
  Išmatavimai
  16,4 x 19,8 cm
  Kaina 899
  Pripučiamas šokliukas "Karvytė"
   
  Pripučiamas šokliukas "Karvytė"
  Kodas: GA126
  Skirta nuo
  nuo 18 mėnesių
  Išmatavimai
  24x33x14cm
  Kaina 2859
 • Prenumeruok naujienas

  Informacija