Žaislai kūdikiams „Brain Builders“ rinkinys „Top5“

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: TOP5 BrainBuilders
  Kaina 4995
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Top5 – tai 5 populiariausi ir dažniausiai mūsų klientų perkami „Brain Builders“ serijos žaislai kūdikiams.
  Gera kaina! Perkant rinkinį sutaupote 10 %.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Medžiaga
  Plastikas
 • Į rinkinį įeina:

  · Barškutis „Nebeverk, Mažyli“ / Amžius – 0 mėn. +

  · Kramtukas „Super“ / Amžius – 3 mėn +

  · Neplyštantis laikraštis „Kūdikių žinios“ / Amžius – 4 mėn. +

  · Interaktyvus žaidimas „Ufo“ / Amžius – 6 mėn. +

  · Kalbos raidą skatinantis trimitas „Pirmieji žodžiai“/ Amžius – 7 mėn. +

  „Nebeverk, Mažyli“– pirmasis jūsų kūdikio barškutis. Simuliuoja garsus, kuriuos mažylis girdėjo dar būdamas įsčiose, pirmas kūdikio barškutis su šokančiais kamuolėliais ir baltuoju triukšmu. Tobulas pirmasis tėvų ir naujagimio žaidimas vos grįžus namo po gimdymo. Paspaudus geltoną mygtuką pasigirsta baltasis triukšmas, primenantis mažyliui garsus, kuriuos jis girdėjo būdamas mamos įsčiose. Baltasis triukšmas yra efektyvi priemonė norint nuraminti dirglų ar pilvuko diegliukus kenčiantį kūdikį. Nuo 5-6 mėnesių kūdikis galės pats sugriebti barškutį ir juo žaisti be tėvų pagalbos.

  Kramtukas „Super“ – tobulai tinka kūdikiams, kuriems dygsta dantukai. Kūdikiams labai patinka rankos, pirščiukai ir kiti panašios formos dalykai. Dėl kramtuko formos ir įvairių pirštų dydžių, kūdikiui jį čiulpiant ir kramtant vystosi oraliniai – motoriniai įgūdžiai. Besisukanti žaisliuko rankena įtraukia kūdikį į aktyvaus kramtymo procesą ir padeda stiprinti kaklo raumenis. Pradėjus dygti dantims, kramtant žinduką kūdikis nuramins perštinčias dantenas.

  „Kūdikių žinios“ – nesuplėšomo laikraščio jutiminis žaidimas, kurį kūdikis iš karto įsimylės! Neplyštantis ir lengvai valomas, glamžant čeža kaip tikras laikraštis, saugus ir patogus naudoti, jutiminis žaidimas, skirtas spausti, tampyti, kramtyti ir mojuoti.

  Interaktyvus žaisliukas „Ufo“ kūdikiams, kurie pradeda domėti sagomis ant mamos ir tėčio drabužių, mėgina jas griebti ir traukti. Tai tobulas žaislas, sukurtas vystyti būtiniausius motorinius įgūdžius. Stumiant ir traukiant žaislo elementus „Ufo“ skleidžia žaismingus garsus, kurių dėka kūdikis pradeda suprasti lytėjimo ir atsako ryšį. 10 žaidimo variantų pirštams miklinti, kurie bus aktualūs net iki 12 mėnesių, kuomet pilnai išsivystys pincetinis griebimas – smulkių daiktų ėmimas pirštų galiukais. Žaidžiant šiuo žaislu kūdikis gali žnybti, traukti, stumti, spausti, sukti, griebti, plakti, kreipti, vedžioti, išgauti garsą.

  Kalbos raidą skatinantis trimitas „Pirmieji žodžiai“ padės mažylio gugavimui virsti pirmaisiais žodžiais. Trimito dvipusis pūstukas žaidžiant skatina kalbinių raumenų vystymąsi ir padeda kūdikiui pasiruošti pirmiesiems žodžiams. Žaislo forma primena gerai pažįstamą kūdikio puodelį su snapeliu. Šis žaismingas trimitas su dviem rankenėlėmis lavina griebimo įgūdžius ir, mažyliui muzikuojant dvipusiu švilpuku, padeda vystytis oraliniams-kalbiniams raumenims. Iš pradžių kūdikiai geba tik įtraukti orą, bet smalsumas ir pratybos padeda išmokti geriau valdyti kalbinius raumenis ir per žingsnį priartina prie žodžių „ma-ma“ ir „te-te“. Žaislą lengva išvalyti: trimito dangtelį galima nuimti, išplauti ir dezinfekuoti prieš žaidimą ir po jo.

  Žaislai kūdikiams yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.

  Žaislui „Nebeverk, mažyli!“ naudojamos dvi LR44 baterijos (nekeičiamos). Žaislo elementai yra nekeičiami dėl saugumo sumetimų. Baterijoms pašalinti naudokite atitinkamą elementų šalinimo būdą. Nelaikykite žaislo ar baterijų arti ugnies, baterijos gali sprogti ar prakiurti. Kitiems žaislams elementai nereikalingi. Produktai atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.

 • Alternatyvios prekės

  Kramtukas "Katytė"
  Kodas: MR715371
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Išmatavimai
  12 cm
  Kaina 1590
  Kaina 899
  Kaina 899
  Muzikinė dėžutė "Draugiška katytė"
  Kodas: MR715105
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Išmatavimai
  10 x 10 x8 cm
  Kaina 2990
  Kalbos raidą skatinantis žaislas trimitas „Pirmieji žodžiai“ 7mėn+
  Kodas: 842076110166
  Išmatavimai
  Pakuotės dydis 145×50×180mm
  Kaina 999
  Kamuolėlis „Magiški atspindžiai“ 6mėn+
  Kodas: 842076110128
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Medžiaga
  Plastikas
  Išmatavimai
  Pakuotės dydis 155×90×200mm
  Kaina 899
  Barškutis „Nebeverk mažyli“ 0 mėn+
  Kodas: 842076110012
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Medžiaga
  Plastikas
  Išmatavimai
  Pakuotės dydis 140×70×200mm
  Kaina 1199
  Multi-pojūčių žaislas „Trimitas“ 7mėn+
  Kodas: 842076110135
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Medžiaga
  Plastikas
  Išmatavimai
  Pakuotės dydis 140×60×200mm
  Kaina 999
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija