Konstruktorius LaQ Basic2400 „Pastel“
Konstruktorius LaQ Basic2400 „Pastel“ Konstruktorius LaQ Basic2400 „Pastel“ Konstruktorius LaQ Basic2400 „Pastel“

Konstruktorius LaQ Basic2400 „Pastel“

Gamintojas: LaQ
KAINA:
149,99 €
Tai - net 2400 švelnių spalvų LaQ detalių ir 60 specialių „Hamacron“ detalių! Instrukcijų knygelėje – 11 išskirtinių LaQ konstuktorių, kurių nerasite kituose mažesnuose LaQ rinkiniuose. Rinkinys pirmiausia skirtas kūrybai! Tinka iki 15 vaikų grupėms darželiuose, mokyklose, gimtadieniuose, kt. šventėse. Detalėms ir konstruktoriams laikyti yra patogi plastikinė dėžė!
Šis 2400 detalių LaQ „Basic2400 „Pastel" rinkinys net su 60 specialių „Hamacron“ detalių (tai – įvairūs ratai ir jų ašys) atveria ypač dideles galimybes individualiai kūrybai su LaQ! Tai gali būti nepamirštama dovana Jūsų vaiko gimtadienio, Kalėdų, Velykų ar kitokiai šventei, kai draugėn susirenka Jūsų geriausi draugai ar artimieji su savo atžalomis.
Didžiausias LaQ „Basic2400 „Pastel" rinkinio išskirtinumas, kad iš jo detalių pagal instrukcijų knygelę galite sukurti 11 unikalių, daugiausia geometrinių LaQ konstuktorių, kurių nerasite kituose mažesniuose LaQ rinkiniuose. Storoje instrukcijų knygelėje rasite ne tik LaQ „Basic2400 „Pastel", bet ir LaQ „Basic2400 „Colors“ bei LaQ „Basic5000” rinkinių modelių schemas. Tai – juodai balti oktaedras (aštuonsienis), panda, malūnsparnis ir pabaisa bei ryškiaspalviai sportinis automobilis, apelsinas, paršiukas, vabzdys maldininkas, deflinas, rožė ir moliūgo karieta. LaQ „Basic2400 „Pastel" rinkinys patiks ir berniukams, ir mergaitėms. Jis yra itin naudingas ne tik mokantis konstruoti originalius sudėtingesnius LaQ modelius, bet ir mokant vaikus geometrijos bei gerinant jų gebėjimus atpažinti ir derinti spalvas. Tad, tai puikus mokomasis žaislas vaikui.
Kitas didžiausias LaQ „Basic2400 „Pastel" pranašumas – ypač daug LaQ ir „Hamacron“ detalių, iš kurių galite kurti ir sukonstruoti daugybę savo vaizduotės konstruktorių! Kaip rodo smegenų tyrimai, LaQ dėliojimas suintensyvina abiejų smegenų pusrutulių – kairiojo ir dešiniojo – veiklą bei prisideda prie smulkiosios motorikos vystymosi. Tai yra puiki papildoma ugdymo priemonė, padedanti lavinti ne tik vaiko kūrybiškumą, fantaziją ir gebėjimą pasakoti istorijas ar režisuoti situacijas su sukurtais LaQ konstuktoriais, bet ir matematinį, loginį ir erdvinį mąstymą.
Storoje instrukcijų knygelėje rasite ne tik LaQ „Basic2400 „Pastel", bet ir LaQ „Basic2400 „Colors“ bei LaQ „Basic5000” rinkinių modelių schemas.

Dėl didelio detalių skaičiaus LaQ „Basic2400 „Pastel" yra ilgalaikė investicija į Jūsų vaiko ugdymą bei jo žaislų ir žaidimų pasaulį. Šis rinkinys yra daugkartinis dėl jo teikiamų neribotų galimybių, todėl vaikai ilgam įsitrauks į žaidimą. Galiausiai, gausus LaQ „Basic2400 „Pastel" rinkinys yra puiki alternatyva elektronikai bei puikus būdas išmokyti vaiką žaisti savarankiškai, taip pat artimiau bendrauti su vaiku ir jį geriau pažinti, konstruojant LaQ drauge.

LaQ - Japonijoje pagamintas konstruktorius skirtas konstruoti ir individualiai, ir kartu su draugais ar kitais šeimos nariais.
LaQ detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai - ne atsitiktinumas! Spragsėjimas ypač lavina vaikų dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo. Šis konstruktorius yra puiki ugdymo priemonė.

LaQ konstruktoriai:
UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką.
MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.
SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.


ĮSPĖJIMAI:
KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.
DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.
GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.
NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.
Išmatavimai: 34x24x15cm
Medžiaga: plastikas
Amžius: 3+

Panašūs daiktai

Konstruktorius LaQ Basic2400 „Colors“

Šiame rinkinyje net 2400 LaQ ir 60 LaQ specialių „Hamacron“ detalių! Instrukcijų knygelėje – net ...
169,99 €
į krepšelį
Konstruktorius LaQ Basic2400 „Colors“

Konstruktorius LAQ „Basic 801“

Šį konstruktorių rinkinį sudaro net 1800 detalių ir 60 specialių "Hamacron" dalių. Tai yra tarpin...
129,99 €
į krepšelį
Konstruktorius LAQ „Basic 801“

Konstruktorius LaQ „Black Racer"

Rinkinyje yra 280 detalių, 8 skirtingos spalvos, bet daugiausia – juodos. Pagal instrukciją galim...
33,99 €
į krepšelį
Konstruktorius LaQ „Black Racer"