Japoniškas edukacinis Konstruktorius LAQ „Basic801“
Japoniškas edukacinis Konstruktorius LAQ „Basic801“ Japoniškas edukacinis Konstruktorius LAQ „Basic801“ Japoniškas edukacinis Konstruktorius LAQ „Basic801“

Konstruktorius LAQ „Basic 801“

Gamintojas: LaQ
KAINA:
129,99 €
Šį konstruktorių rinkinį sudaro net 1800 detalių ir 60 specialių "Hamacron" dalių. Tai yra tarpinis pasirinkimas tarp rinkinių lagaminėliuose bei "Basic 2400" komplektų.

"Basic 801" rasite net 40 schemų konstravimui. Tai Basic 211, 311, 511 instrukcijų knygelės, bei du specialūs lankstinukai, kuriuose tik šiame rinkinyje esantys išskirtiniai ir originalūs modeliai.

LaQ „Basic 801" tiks vaikams su įvairiais pomėgiais – tiek tiems, kurie mėgsta gamtą, tiek tiems, kurie mielai kuria nuostabiausius miestus ar mašinas. Šis rinkinys atveria begalines galimybes tiek konstruoti vienam savarankiškai, tiek su smagia draugų kompanija ar šeima. Konstravimas su LaQ įtrauks ir motyvuos veikti net ir pačius didžiausius nenuoramas!

„LaQ“ yra pripažintas švietimo profesionalų kaip idealus žaislas ir pagalbinė ugdymo priemonė vaikų darželiuose, pradinėse mokyklose, dienos centruose ir kitose vaikų ugdymo įstaigose. Vaikai tiesiog žaidimo metu mokosi susikaupti, išreikšti save bei įprasminti savo vaizduotę.
LaQ - Japonijoje pagamintas konstruktorius skirtas konstruoti ir individualiai, ir kartu su draugais ar kitais šeimos nariais.
LaQ detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai - ne atsitiktinumas! Spragsėjimas ypač lavina vaikų dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo. Šis konstruktorius yra puiki ugdymo priemonė.

LaQ konstruktoriai:
UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką.
MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.
SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.
Konstruktorių rinkinys LaQ „Basic 801" yra puiki dovana vaikui ar vaikų grupei, kurie džiaugsis galėdami konstruoti bei kurti pačius įvairiausius savo fantazijos modelius iš LaQ detalių.
Šis rinkinys yra idealus pasirinkimas vaikų grupėms iki 10 vaikų.

ĮSPĖJIMAI:
KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.
DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.
GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.
NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.
Išmatavimai: 34x24x15cm
Medžiaga: plastikas
Amžius: 3+

Panašūs daiktai

Konstruktorius LAQ "Basic 101"

Tobulas 185 detalių LaQ konstrukcinis rinkinys pradedantiesiems! Modeliai instrukcijose pavaizduo...
14,99 €
į krepšelį
Konstruktorius LAQ "Basic 101"