Padėk mamai ar tėčiui surasti mažylius, o mažyliams - mamą ar tėtį. Taip reiks surinkti 5 šeimynėles (5 atskiros dėlionytės). Ši dėlionė - puiki smegenų mankštelė, pažintis su gyvūnijos pasauliu, spalvų ir formų pažinimas, smulkiosios motorikos lavinimas,
Padėk mamai ar tėčiui surasti mažylius, o mažyliams - mamą ar tėtį. Taip reiks surinkti 5 šeimynėles (5 atskiros dėlionytės). Ši dėlionė - puiki smegenų mankštelė, pažintis su gyvūnijos pasauliu, spalvų ir formų pažinimas, smulkiosios motorikos lavinimas, Puzzlika dėlionė "Mamos ir mažyliai" Puzzlika dėlionė "Mamos ir mažyliai"

Puzzlika dėlionė "Mamos ir mažyliai"

Gamintojas: Levenya
KAINA:

9,69 €

12,10 €

Padėk mamai ar tėčiui surasti mažylius, o mažyliams - mamą ar tėtį. Taip reiks surinkti 5 šeimynėles (5 atskiros dėlionytės). Ši dėlionė - puiki smegenų mankštelė, pažintis su gyvūnijos pasauliu, spalvų ir formų pažinimas, smulkiosios motorikos lavinimas, galiausiai mokymasis susikaupti, suvokti ir prisiminti.
Kartu su mažyliu - tai 33 vnt. didelių, storų, tvirtų, itin kokybiškos spaudos kartoninių detalių dėlionė. Detalės yra triskart didesnės ir storesnės nei paprastai matome, kad mažylis galėtų patogiai "tvarkytis". Naujos kokybės laminuota, ypač patvari, ryški, nesidėvinti spauda - dėliokite nors visą amžinybę, nieks nesusidėvės, neišbluks, nesusitrins.

Dėlionė rekomenduojama mažyliams nuo 3-jų metukų. Supakuota ypač dailioje, estetiškoje, patogioje laikymui dėžutėje, kurios aukštis - 23 cm, diametras - 11,5 cm.
Pagaminta Ukrainoje.
Išmatavimai: 23 x 11,5 cm
Medžiaga: medis
Amžius: 3+

Panašūs daiktai

Puzzlika dėlionė "Profesijos -2"

Pagrindinė dėlionės mintis - reikia tam tikros profesijos žmogeliui surinkti jo darbo įrankius. D...

8,35 €

10,40 €

į krepšelį
Puzzlika dėlionė "Profesijos -2"

Puzzlika dėlionė "Profesijos -1"

Pagrindinė dėlionės mintis - reikia tam tikros profesijos žmogeliui surinkti jo darbo įrankius. D...
Išparduota. Teirautis
Puzzlika dėlionė "Profesijos -1"