Puzzlika dėlionė "Profesijos -2"
Puzzlika dėlionė "Profesijos -2" Puzzlika dėlionė "Profesijos -2" Puzzlika dėlionė "Profesijos -2"

Puzzlika dėlionė "Profesijos -2"

Gamintojas: Levenya
KAINA:

8,35 €

10,40 €

Pagrindinė dėlionės mintis - reikia tam tikros profesijos žmogeliui surinkti jo darbo įrankius. Dėlionėje yra 3 profesijos (3 atskiros dėlionytės). Kartais galima ir supainioti šį bei tą, linksmumo dėlei: gaisrininkui įduoti samtį ir plaukų džiovintuvą, kirpai - gesintuvą, o virėjui - šukas ir žirkles... :)
Ši dėlionė - puiki smegenų mankštelė, pirmoji pažintis su profesijomis, spalvų ir formų pažinimas, smulkiosios motorikos lavinimas, galiausiai mokymasis susikaupti, suvokti ir prisiminti.
Profesijos 2 - tai 21 vnt. didelių, storų, tvirtų, itin kokybiškos spaudos kartoninių detalių dėlionė. Detalės yra triskart didesnės ir storesnės nei paprastai matome, kad mažylis galėtų patogiai "tvarkytis". Naujos kokybės laminuota, ypač patvari, ryški, nesidėvinti spauda - dėliokite nors visą amžinybę, nieks nesusidėvės, neišbluks, nesusitrins.

Dėlionė rekomenduojama mažyliams nuo 3-jų metukų. Supakuota ypač dailioje, estetiškoje, patogioje laikymui dėžutėje, kurios aukštis - 14 cm, diametras - 11,5 cm.
Pagaminta Ukrainoje.
Išmatavimai: 14 x 11,5 cm
Medžiaga: medis
Amžius: 2+

Panašūs daiktai

Puzzlika dėlionė "Profesijos -1"

Pagrindinė dėlionės mintis - reikia tam tikros profesijos žmogeliui surinkti jo darbo įrankius. D...
Išparduota. Teirautis
Puzzlika dėlionė "Profesijos -1"