Lottie lėlė "Archeologė"
Lottie lėlė "Archeologė" Lottie lėlė "Archeologė" Lottie lėlė "Archeologė"

Lottie lėlė "Archeologė"

Gamintojas: Lottie
KAINA:
24,95 €
Lottie Archeologė yra fosilijų ieškotoja. Susidėjusi į kuprinę visas reikalingas priemones ji keliauja ieškoti... Tai taip įdomu, gal pavyks padaryti mokslinį atradimą. Ką ji ras? Gal dinozaurų kaulus?
Į rinkinį įeina: alyvuogių spalvos liemenė, turkio spalvos polo marškinėliai, šortai su kišenėmis, dryžuotos kojinės, tvirti batai, beisbolo kepuraitė, kuprinė, kasinėjimo įrankiai (padidinamasis stiklas, mentelė ir plaktukas), keturios amonito fosilijos, specialios kortelės apie britų fosilijų ieškotojos Mary Anning radinius, papildomi lapai apie žymias moteris paleontologes.

Lėlės sukurtos bendradarbiaujant su mokslininkų komanda. Lottie lėlė yra tokia pati kaip 9 m. mergaitė. Panaši savo išvaizda, kūno sudėjimu, vaikiškomis nuotaikomis, "ožiukais" ir svajonėmis. Ji smalsi, žingeidi, nuoširdi, nedėvi aukštakulnių, neturi makiažo ir nuoširdžiai mėgaujasi vaikyste. Lottie lėlės skatina suvokimą, kad pasaulyje nėra viskas tobula, kad kiekvienas esame skirtingi ir dėl to ypatingi. Mažos mergaitės turėtų siekti ne tobulo kūno (60/90/60), o vidinės harmonijos. Būdamos vaikais, svajoti apie vaikiškus dalykus. Kai kurių lėlių charakteriai/tematikos buvo sukurtos pačių vaikų.

Lottie gražiai supakuota, daugybė skirtingų tematikų patenkins net išrankiausią skonį. Tai tėvams, kurie atidžiai renkasi su kuo žaidžia jų vaikai. Pakuotė komfortabli kelionėms ir šiaip nešiotis rankose. Pagaminta iš kokybiškų medžiagų (plaukai, pats kūnas ir rūbai), lanksto kelius ir stovi ant savo kojų.

Apdovanojimai. Lottie lėlė yra laimėjusi daugybę tarptautinių apdovanojimų, įskaitant ir 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum apdovanojimus.

Sukurta Airijoje. Pagaminta Kinijoje, specialiu Arklu Ltd užsakymu.

Išmatavimai: 18 cm
Amžius: 3+

Panašūs daiktai

Lottie lėlė "Žvaigždžių stebėtoja"

Lottie nieko nėra maloniau nei stebėti krintančias žvaigždes. Lottie mėgsta susirasti nuostabią v...
24,95 €
į krepšelį
Lottie lėlė "Žvaigždžių stebėtoja"

Lottie lėlė "Menininkė"

Mokykloje mokėmės apie įžymiausius pasaulio dailininkus. Yra daugybė būdų save realizuoti! Man pa...
24,95 €
į krepšelį
Lottie lėlė "Menininkė"

Lottie lėlė "Raitelė"

Lottie mokosi kaip rūpintis žirgais, juos maitinti, prižiūrėti, analizuoja jų elgseną. Mokydamasi...
34,95 €
į krepšelį
Lottie lėlė "Raitelė"

Lottie lėlė "Gamtos fotografė"

Nuo paukštelių ir drugelių iki šliaužiojančių padarėlių. Aš tiesiog myliu gamtą. Visur nešiojuosi...
24,95 €
į krepšelį
Lottie lėlė "Gamtos fotografė"