Prekių katalogas

Apmokėjimas

 • I. Per jūsų banko el. bankininkystės sistemą.

  Šis mokėjimo būdas - 100% saugus. Apmokėjimas bus atliktas saugiai ir patikimai, nes pavedimą darysite vidinėje jūsų pasirinkto banko mokėjimų sistemoje.

  Kaip apmokėti naudojantis elektronine bankininkyste: 

  1. Pirkimo žingsnyje „Apmokėjimas“ pasirinkite apmokėjimo būdą „El. bankininkystė“ ir būsite nukreipti į „Mazimazi“ mokėjimų partnerio "Paysera.lt" puslapį.

  2. "Paysera.lt" puslapyje pasirinkite vieną jūsų naudojamų bankų: Swedbank AB, AB „SEB bankas“, AB „Luminor", AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas". Sistema jus nukreips į pasirinkto banko el. bankininkystės puslapį.

  3. El. bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu, kur jau bus automatiškai suformuotas mokėjimas už pasirinktas „Mazimazi“ el. krautuvėlės prekes. Telieka tik patvirtinti mokėjimą.

  4. Patvirtinus mokėjimą, el. bankininkystės sistema užsidarys, ir jūs būsite sugražintas į „Mazimazi“ el. krautuvėlę.

   

  II. Grynais ar kortele kurjeriui pristačius prekes.

  Jei pasirinksite šį apmokėjimo būdą, labai prašytume turėti tikslią pinigų sumą nurodytą jūsų užsakyme, nes su prekėmis atvykęs kurjeris ne visada gali turėti grąžos. Užsakytos prekės jums bus siunčiamos tik po to, kai su jumis susisieksime ir įsitikinsime, kad užsakymas ir prekės pristatymo adresai yra teisingi.

   

  III. Banko pavedimu pagal išankstinę sąskaitą. 

  Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, jums elektroniniu paštu bus išsiųsta išankstinė sąskaita faktūra, kurią apmokėti galėsite banko pavedimu. Pinigai turėtų būti pervesti į mūsų krautuvėlės sąskaitą. Gavę apmokėjimą, prekes nedelsiant jums išsiųsime.

  „Mazimazi“ el. krautuvėlės sąskaitos rekvizitai: 

            Gavėjas: UAB Andita
            A/S: LT537044060008144816
            Bankas: AB "SEB bankas"
            Įmonės kodas: 304462587
            Mokėjimo paskirtis: įrašyti užsakymo numerį
            Įmokos kodas: įrašyti užsakymo numerį

   


   

 • Prenumeruok naujienas

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti