Prekių katalogas

Apie-mus

 • „Mazimazi“ žaislų ir dovanų krautuvėlė internete.

  Pirmiausia „Mazimazi“ yra noras kurti džiaugsmą. Didžiausias gėris mus apima žiūrint į savo vaikus, kai jie laimingi šypsosi ir žaidžia. Taip gimė maža žaislų ir dovanų krautuvėlė vaikams. Krautuvėlėje gyvena su meile sukurti žaislai ir dovanos, draugiški vaikams ir pasauliui. Tai žaislai vaikams, su kuriais jie mokosi kūrybingumo, meilės ir draugystės, mokosi to, kas tikra. Tikimės taip prisidėti prie laimingos vaikų ateities.

  „Mazimazi“ yra meilių žaislų ir dovanų krautuvėlė internete. Ji prieinama visiems. Jums net nereikia dviračio ją pasiekti :). Be to, ji veikia visą parą, jei kartais esate pelėda ir staigmenas mažiesiems planuojate naktimis :).

   

  www.mazimazi.lt - žaislai vaikams ir jų bičiuliams. Lėlės, mašinėlės, žaidimai, pliušiniai žaisliukai ir kitos prekės vaikams slepiasi mūsų lentynose.

  Žaislai - vaikų džiaugsmai

  Turbūt kiekvienam iš mūsų prisiminus vaikystę, pirmiausia prieš akis išnyra mylimiausi žaislai: lėlės, kaladėlės, mašinėlės, linksmi barškučiai, pliušiniai žaisliukai. Pačius mylimiausius nuolat nešiodavomės su savimi ir eidavome kartu miegoti. Galbūt kai kuriuos iki šiol esame išsaugoję ir mums gera prie jų prisiliesti, priglausti prie savęs, tuomet užplūsta malonūs jausmai ir laiku nusikeliame atgal į vaikystę, kuomet mus glostė mylimos mamos rankos, o nagingi tėčiai sumeistraudavo rankų darbo žaislus. Būdavo taip linksma ir gera.

  Žaislai - mokymosi priemonė

  Niekam nebe paslaptis, kad žaislai yra pirmoji vaikų lavinimo ir ugdymo priemonė. Mažyčiai kūdikių pirštukai susipažįsta su formomis, funkcijomis, akys su spalvomis. Vėliau, paūgėję vaikučiai, mokosi veiksmo ir atoveiksmio proceso, pavyzdžiui, paspaudus mygtuką, užgroja muzikėlė ar išlenda figūrėlė.

  Lavinamieji žaislai ugdo smulkiąją motoriką, loginį mąstymą. Vaikai išmoksta įvardinti spalvas, atpažinti formas, pamažu ugdosi gebėjimas perprasti patį žaidimo procesą. Tik suaugusiems atrodo žaidimas linksmas procesas, tačiau mažiesiems, tai darbas, kartais net sudėtingas, reikalaujantis atidumo, pastangų, fantazijos ir kantrybės.

  Kad susipažinimas su raidėmis, skaičiukais, figūrėlėmis, spalvomis ir kitais svarbiais dalykėliais būtų įdomus bei kūrybiškas – jums į pagalbą atskuba magnetukai (nuo +3m.). Paverskite mokymosi procesą linksmu ir išradingu.

  Kokia vaikui geriausia dovana?

  Turbūt atspėjote iš karto - žaislai. Tačiau kokius pasirinkti, kuomet einame į svečius arba norime nustebinti savo angelėlius?

  www.mazimazi.lt - internetinė žaislų parduotuvė, rūpinasi, kad prekės vaikams būtų saugios, kokybiškos ir atitiktų vaikučių lūkesčius. Todėl drąsiai galite rinktis jums labiausiai patinkančius. Mes suprantame, kad dovanos vaikams turi būti jūsų begalinės meilės ir dėmesio išraiška, todėl jei sunku išsirinkti ar norite papildomos informacijos - kviečiame užsukti į vaikiski.lt tinklaraštį Pliušinis meškiukas . Dovanų idėjos, krikštynų idėjos nustebins net išrankiausius tėvelius.

  Dovanos kūdikiams, dovanos mergaitėms, dovanos berniukams – visko tiek daug ir viskas jūsų mylimiausiems. Jei renkatės dovanėlę mažajai damai, nepamirškite, kad grožis gali būti svarbiau net už žaislą. Ryškiaspalvis vaikiškas nagų lakas, žaisminga rankinė ar išskirtinis aksesuaras tikrai nudžiugins mažą panelytę.

  Žaidimai lauke. O kaip gi be gryno oro?

  Patiems mažiausiems - mieli barškučiai, vyresniems - balansiniai dviratukai, palapinės, skėčiai, pasislėpti nuo lietaus. Kažką dar pamiršome? Juk mums reikės atsigerti ir pavalgyti! Gertuvės, puodelis, priešpiečių dėžutė - mama tikrai žinos ką į juos įpilti bei skanaus įdėti. Pirmyn į žygį!

  Kad būtų gera ir įdomu sugrįžti namo

  Mes turime puikių idėjų:

  Sienų lipdukai: šviečiančios žvaigždės, spalvingas ūgio matuoklis, originalūs lipdukai su užrašais (“Visur gerai, bet namuose geriausia”, “Saldžių sapnų”, “Būk drąsus” ir kt.)

  Daiktadėžės, kad būtų namuose tvarka. Žaidimų kilimas - krepšys žaislams yra puikus kompromisas mamai ir vaikui.

  Išvardinome nemažai, tačiau www.mazimazi.lt prekių asortimentas yra kur kas didesnis, mes nuolat jį auginame, puoselėjame ir su didele meile pateikiame Jums.

  Mazimazi.lt - pagrindinis tikslas, suteikti džiaugsmo Jūsų ir vaikučių širdutėms. O kad būtų mums visiems kartu linksmiau, kviečiame draugauti mūsų Facebook puslapyje.

 • Prenumeruok naujienas

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti