Prekių katalogas

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip pirkti „Mazimazi.lt“ el. krautuvėlėje?


  1. Prekių krepšelis

  Išsirinkę norimą daiktą ir paspaudę mygtuką "į krepšelį" iš karto pateksite į jūsų prekių krepšelio puslapį. Norėdami nusipirkti daiktą spauskite mygtuką „Pirkti“, o jei ketinate išsirinkti dar kažką spauskite nuorodą „Toliau rinktis prekes“.

  Savo prekių krepšelio tūrinį visada galite pasiekti per viršutiniame dešiniajame puslapio kampe esančią „prekių krepšelio“ nuorodą (čia taip pat matysite jūsų įsidėtų prekių kiekį). Prekių krepšelio puslapyje bus matomos visas prekių sąrašas, jų kiekis ir kaina. Prekių sąrašo apačioje pateikta bendra pirkinių suma, įskaitant pristatymo išlaidas. Jei išsirinktų prekių suma bus 59 eur ir daugiau – pristatymo kaina 0 eur.

  Jei nuspręsite pakeisti kažkurios iš krepšelyje esančių prekių kiekį, nepamirškite paspausti apačioje esančio mygtuko „Atnaujinti krepšelį“, taip bus perskaičiuota bendra krepšelyje esančių pirkinių suma ir pristatymo kaina.


  2. Pirkimo būdas

  Jeigu visos prekės jau sukrautos į krepšelį, spauskite mygtuką „Pirkti“. Sekančiame žingsnyje pasirinkite pirkimo būdą:

  1) Pirkti kaip svečiui. Pasirinkus šį būdą registracija nereikalingą. Įvykus pirkimo procedūrai jūsų duomenys bus iš karto ištrinti.

  2) Registruokitės. Jei esate naujas „Mazimazi.lt“ el. pirkėjas siūlome registruotis ir tapti mūsų nuolatiniu klientu. Norint prisiregistruoti reikės suvesti jūsų prašomus duomenis.

  3) Užsiregistravusiems. Suveskite jūsų el. pašto adresą ir slaptažodį ir spauskite mygtuką prisijungti. Jei slaptažodis užsimiršo – spauskite nuorodą „pamiršote slaptažodį?“, atsidariusiame lange įrašykite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime naują slaptažodį.


  3. Pristatymo informacija

  Sekančiame žingsnyje reikia nurodyti prekių pristatymo informaciją: prekių gavėjo kontaktinę informaciją ir adresą. Registruotiems klientams šios informacijos iš naujo pildyti nereikės, bet jei norėsite, kad prekės būtų pristatytos nauju adresu - bus būtina jį suvesti. Suvedant pristatymo informaciją būtina užpildyti „*“ žvaigždutėmis paženklintus laukelius bei varnele pažymėti, jog perskaitėte ir susipažinote su „Mazimazi.lt“ el. krautuvėlės taisyklėmis.

  ! Prekių gavėjas nebūtinai turi sutapti su pirkėju. Jei norėsite kažkam padaryti staigmeną, tuomet pirkimo žingsnyje „Pristatymo informacija“ pažymėkite varnele laukelį „Kitas gavėjas“ ir atsiradusioje formoje įveskite naują pristatymo adresą ir prekių gavėjo informaciją. Sąskaita bus išsiųsta jums, o prekės bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.

  Nurodę visą pristatymo informaciją spauskite mygtuką „Tęsti“.


  4 . Apmokėjimo būdas

  Paskutiniame pirkimo žinginyje pasirinkite apmokėjimo būdą ir spauskite mygtuką „Vykdyti“. Mūsų krautuvėlėje atsiskaityti galite trimis būdais: 1) Per jūsų banko el. bankininkystės sistemą. 2) Grynais kurjeriui pristačius prekes. 3) Banko pavedimu pagal išankstinę sąskaitą. Įvykdžius mokėjimą prekės bus nedelsiant jums išsiųstos. Daugiau apie apmokėjimą rasite čia.

   


  5. Kodėl verta tapti registruotu „Mazimazi.lt“ el. krautuvėlės pirkėju?

   

  Registruotis yra naudinga, nes jūs turėsite galimybę:

  - susipažinti su jūsų pirkimų istorija, keisti, papildyti savo asmeninius duomenis, pristatymo informaciją.
  - patogiau ir greičiau apsipirkti, nes nereikės iš naujo pildyti pristatymo informacijos.
  - susikurti savo ir savo mažylių norų sąrašą bei dalintis juo su savo draugais ir artimaisiais.
  - gauti specialius „Mazimazi.lt“ pasiūlymus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti