Prekių katalogas

Dainelių knyga su CD "Tyliai tyliau"

 • Dainelių knyga su CD "Tyliai tyliau"

  Kodas: IS004
  Kaina 1495 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Į Jūsų širdis beldžiasi penktasis Ingos Šeduikienės kūrybos kūdikis - išjausta, išmyluota, išdainuota naujoji dainų knygelė su CD.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 1 metų
 • Dainelės pradeda savo kelionę pas vaikus, kurie, lydimi savo auklėtojų ar mokytojų, tėvelių ar senelių, pamils jų herojus, skambias melodijas, nuostabias iliustracijas. Jautrios, dainingos, melodingos dainelės pradžiugins kiekvieną mažą širdelę.
  Knygelė su CD - puiki dovanėlė vaikams, anūkams ir visiems mylintiems muziką, kurioje rasite net 11 dainelių įvairiausia tematika.

  Rinkinys yra skiriamas ikimokyklinių įstaigų muzikos vadovams bei auklėtojams, pradinių klasių, muzikos bei užklasinio meninio ugdymo mokytojams, vokalinių grupių vadovams ir tėveliams, norintiems papildyti savo vaikų audioteką. Dainelių rinkinys puiki dovana visiems, neabejingiems vaikų meniniam ugdymui, muzikinio skonio formavimui bei kūrybiškam laiko praleidimui.

 • Alternatyvios prekės

  Dainelių knyga su CD "Smuiko raktelis"
  Kodas: IS002
  Skirta nuo
  nuo 0+ mėn
  Kaina 14 
 • Prenumeruok naujienas

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti