Prekių katalogas

Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis

 • Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis

  Kodas: EQ001
  Kaina 45 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Savireguliacijos ugdymo rinkinys VISAI ŠEIMAI, darželio grupei ar KLASEI! Tinka nuo 2-3 metų lavinti emocijų pažinimą ir tinkamą jausmų reiškimą.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Kartonas
 • Rinkinyje rasite:

  • Jausmų valdymo plakatą (200 gsm., A1 formato), padedantį pastebėti ir mokinti vaiką suvaldyti ir tinkamai paleisti apėmusius jausmus jų neneigiant, neskirstant į blogus ir gerus.
  • 27 laminuotas emocijų ir jausmų korteles (350 gsm.), kurios moko tiek vaikus, tiek pačius suaugusiuosius atpažinti ir įvardyti savo ir aplinkinių emocijas bei jausmus. Iliustracijos buvo kurtos nuostabios dizainerės Monikos Laukytės.
  • 18 laminuotų nusiraminimo kortelių-būdų (350 gsm.), kurios padeda vaikui ne tik vizualiai matyti jausmų paleidimo galimybes, išsirinkti tuo metu tinkamiausią būdą, bet ir skatina savarankiškos savireguliacijos.
  • 5 laminuotas tuščias korteles (350 gsm.) Jūsų atrastiems naujiems nusiraminimo būdams ar emocijoms.
  • Maišelį prireikus susidėti korteles, daugkartinius „velcro“ lipdukus kortelėms ant plakato klijuoti ir išsamią naudojimosi instrukciją.

   

  NAUDOJIMOSI REKOMENDACIJOS:


  Žaidžiant su mažesniais nei 2-3 metų vaikais rekomenduoju priemonę naudoti su priežiūra (priklauso nuo vaiko smulkiosios motorikos raidos, bet taip, kaip darote vartant knygeles). Nors kortelės ir laminuotos, jos nėra storo kartono ar medinės, todėl gali susilankstyti.

   

  Pristatykite šį rinkinuką kaip VISOS šeimos / klasės nusiraminimo kampelį. Neretai įvairūs pokalbiai apie emocijų įveiką vaikams jau siejasi su ilgais moralais ir sunkiais išgyvenimais, todėl labai kviečiu įsitraukti visiems.

  Peržiūrėkite visas korteles, aptarkite nupieštas emocijas ir jausmus, pabandykite jas kartu atvaizduoti. Galite kartu prisiminti situacijas (ir savo, ir vaiko), kuriose jautėtės taip, kaip pavaizduota kortelėse.

  Aptarkite nusiraminimo būdus. Greičiausiai jau kažkuriuos jūs ir jūsų vaikas sąmoningai ar nesąmoningai renkatės (pvz. mano imant pykti ar sukilus nerimui yra gilus kvėpavimas). Pasidžiaukite, jeigu pavyks atpažinti situacijas ir jausmus, kurių metu abiems pavyksta tinkamai išveikti.

  Pasikabinkite plakatą, suklijuokite lipdukus (jeigu vaikas nori, leiskite jam padėti, lai tai būna jūsų smagus laikas kartu - kuo daugiau teigiamų emocijų lai sukasi aplink šį įrankį) ir padrąsinkite kartu suklijuoti korteles pagal paveikslėlius plakate.

  Užklijuokite po vieną kortelę, parodydami, kaip šiuo metu jaučiatės jūs ir paklauskite to paties vaiko. Galite tuomet perskaityti garsiai, kad visi jausmai yra geri.

  Pažaiskite su skirtingomis emocijomis ir nusiraminimo būdais. Paspėliokite močiutės, senelio nusiraminimo būdus. Pabaigoje išsirinkite vieną emociją ar jausmą ir nusiraminimo būdą, kurį abu pabandysite panaudoti kitą kartą.

  Jeigu vaikas nori, leiskite ir jam vienam pažaisti su įrankiu tiek, kiek jam norisi, o atradus naujų emocijų ar įveikos būdų juos kartu nusipieškite, užsirašykite.

  IŠSAMIĄ INSTRUKCIJĄ, EMOCIJŲ ĮVEIKOS BŪDUS TAIKANT ŠIĄ PRIEMONĘ RASITE RINKINYJE.


   

 • Alternatyvios prekės

  Magnetukų rinkinys "Skaičiai" iki 10 , 45mm
  Kodas: HP046
  Išmatavimai
  45mm
  Kaina 10 
  Modelino rinkinys LOVIN’DO pirštelių lavinimui
  Kodas: ETC4104
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Išmatavimai
  14,5x20x2,5cm
  Kaina 449
  Djeco magnetinis žaidimas "Žvejyba - Loto"
  Kodas: DJ01688
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Medis
  Išmatavimai
  23 x 22 x 4 cm
  Kaina 2439
  Interaktyvus paveikslas - skaičiai
  Kodas: OA8042
  Skirta nuo
  nuo 2 metų
  Medžiaga
  Medvilnė
  Išmatavimai
  40x65 cm.
  Kaina 3250
  Balansinės svarstyklės "Emociukai"
  Kodas: GA194
  Skirta nuo
  nuo 4 metų
  Medžiaga
  Medis
  Kaina 3795
  Medinis žaislas Išmok skaičiuoti
  Kodas: NCT10510
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Medis
  Išmatavimai
  43 x 11 x 12 cm
  Kaina 3199
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Prenumeruok naujienas

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti