Prekių katalogas

Interaktyvus žaisliukas-pakabutis "Jabb-A-Boo" rožinė katytė

 • Interaktyvus žaisliukas-pakabutis "Jabb-A-Boo" rožinė katytė

  Kodas: 4543168170414
  Kaina 1099 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Maigomas ryškių bruožų žaisliukas, linksmai mojuojantis rankytėmis, atidengiantis savo akytes, šelmiškai iškišantis liežuvėlį ir skleidžiantis nuotaikingą garsą privers nusišypsoti kiekvieną.
  Gamintojas
  Jabber Ball
 • Interaktyvūs žaisliukai-pakabukai „Jabb-A-Boo“ pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, yra saugūs, be ftalatų ir švino. Maigomas ryškių bruožų žaisliukas, linksmai mojuojantis rankytėmis, atidengiantis savo akytes, šelmiškai iškišantis liežuvėlį ir skleidžiantis nuotaikingą garsą, įtrauks į smagų žaidimą ir privers nusišypsoti kiekvieną. --- „Jabb-A-Boo“ – tai ne tik gerą nuotaiką skleidžiantis draugas, tai ir lavinantis žaislas. Iš pirmo žvilgsnio paprastas žaisliukas savyje slepia daug lavinančių savybių: Ryškūs žaisliuko bruožai ir jo maigymas lavina vizualinę motorinę koordinaciją; Skleidžiamas garsas skatina susidomėjimą, sutelkia dėmesį; Ryškūs veidelių bruožai moko pažinti ir skirti juos; Netikėtai atsidengiančios akytės ir pasigirstantis garsas sukelia geras emocijas, pakelia nuotaiką. --- Jie tiesiog kviečia: „Suspausk mane ir džiaukis“! Šelmiškai pasislėpdami, iškišdami liežuvėlį ir skleisdami smagų garsą, žaisliukai akimirksniu įtraukia į žaidimą ir pasižymi lavinančiomis savybėmis. Neramų kūdikį nuramins, o didesniam vaikui dovanos daug džiugesio. Pamilti jį taip lengva! Minkštas, malonus liesti draugas privers nusišypsoti kiekvieną – tereikia išsirinkti mėgstamiausią! --- Sukurta Japonijoje, pagaminta Kinijoje. --- ĮSPĖJIMAI: Prieš duodami žaisti vaikui, pašalinkite visus tinklelius ir kitas pakavimo medžiagas. Pakuotės tinklelis nėra skirtas žaidimui. Nuėmę jį, saugiai pašalinkite/išmeskite. Valykite su drėgnu skudurėliu. Netinka naudoti ir žaisti vandenyje, taip pat neskirtas žaisti gyvūnams. Nuotraukoje atvaizduojamas dizainas ir spalvos yra skirtos reprezentuoti žaislą. Produkto spalvos gali skirtis.
 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti