IWAKO trintukas „Kalėdų senelis“ 1vnt

 • IWAKO trintukas „Kalėdų senelis“ 1vnt

  Kodas: 4991685140128
  Kaina 159
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Kalėdų senelis – tai laukiamiausias vaikų žiemos švenčių simbolis! Originalus, išardomas ir vėl sudedamas senelis – tai maža smulkmena, kuri tiks prie kiekvienos dovanos.
  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
 •  

  Unikalus mini Kalėdų senelis – tai puiki staigmena Advento kalendoriuje ar originalus pakaitalas saldžioms dovanoms, kai reikia tik „kažko simboliško“ ir daug gerų emocijų.

  Trintukas yra pagamintas iš minkštos aukštos kokybės gumos, yra mielas bei funkcionalus.

  Pastaba. Kaina nurodyta už 1 vienetą.

  SUKURTA: Japonijoje PAGAMINTA: Japonijoje

   

  IWAKO trintukus-dėliones rekomenduojame tiems, kas mėgsta puošti savo aplinką mielais, akį džiuginančiais aksesuarais ir detalėmis, ar stebinti draugus / šeimos narius subtiliomis ir originaliomis dovanomis įvairiomis progomis. Trintukai – dėlionės gali būti mylimu žaisliuku, stalo ar intejero puošmena mokykloje, biure ar namuose (ir netgi penale!).

  IWAKO trintukai puikiai tinka vaikų paskatinimui ar apdovanojimui už pasiektus rezultatus mokykloje, darželyje, stovykloje, būrelyje ar namuose (miela motyvuojanti dovanėlė).

  Sudėtyje nėra toksiškų medžiagų.

  Pastaba: trintukai gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėlyje.

  IWAKO trintukų kūrybos ir gamybos procesas nuo pradžios iki pabaigos vykdomas Japonijoje, užtikrinant aukščiausią produkto kokybę.

  IWAKO trintukai yra pagaminti nenaudojant jokių toksiškų medžiagų. Visi IWAKO produktai atitinka tarptautinius žaislų saugumo standartus: ASTM F963 (JAV), CPSIA (JAV), EN71 (Europa), KC (Korėja), GB (Kinija), GSO (GCC šalys), turi CE ženklinimą.

  Dėl sudėtyje esančių smulkių detalių netinka vaikams iki 3m.

  GAMYBOS PROCESAS

  Vaškinio modelio kūrimas. Meistras kuria vaškinį trintuko modelį pagal eskizą. Keletas smagių istorijų apie įkvėpimo ieškojimą šiame trintukų kūrimo etape:
  – Kurdamas parfė formos trintuką, vienas IWAKO meistras ragavo įvairius parfė, kad galėtų geriau išreikšti deserto tekstūrą, ir priaugo daug svorio!
  – Kartą policininkas užklupo IWAKO meistrą, fotografuojantį policijos automobilį savo trintuko modeliui.
  Liejimo formų gamyba. Sukuriamos liejimo formos kiekvienai trintuko daliai. Pavyzdžiui, picos formos trintukui pagaminti atskirai paruošiamos liejimo formos tešlos, pomidorų padažo, sūrio ir paprikos sluoksniams. Kiekviena liejimo forma patikrinama ir tobulinama prieš pradedant masinę gamybą.
  Spalvų maišymas. Spalvoms skiriamas ypatingas dėmesys, nes būtent nuo jų priklauso, kokį įspūdį paliks produktai. IWAKO siekia, kad trintukai būtų kuo tikroviškesni, tad spalvų parinkimas ir derinimas – ilgas, kruopštus bandymų procesas.
  Liejimas. IWAKO paslaptis – žaliavų maišymas. Medžiagos IWAKO trintukų liejimui maišomos pagal slaptą formulę, kad geriausiai išreikštų vaizduojamo daikto ar veikėjo bruožus ir paviršiaus ypatybes.
  Dalių surinkimas. Iš atskirų dalių rankomis surenkamas pabaigtas trintukas.

  Kokybės kontrolė ir pakavimas. Kiekvienas trintukas kruopščiai patikrinamas prieš jį supakuojant – griežta kokybės kontrolės sistema užtikrina, kad IWAKO produktai būtų saugūs ir teiktų džiaugsmą vaikams visame pasaulyje.

 • Alternatyvios prekės

  IWAKO trintukas „Pegasas“ 1vnt
  Kodas: 4991685020048p
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Kaina 149
  IWAKO trintukų rinkinys „Vienaragiai ir Pegasai “
  Kodas: 4991685190147
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Kaina 799
  Prekė išparduota. Susisiekite
  IWAKO trintukas „Gyvūnas“ (žirafa, panda arba drambliukas)
  Kodas: 4991685200921
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Kaina 149
  Išspaudžiamas trintukas Lucille
  Kodas: DD03781
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Kaina 360
  IWAKO trintukas – dėlionė „Unchi (POOP)“
  Kodas: 4991685020055
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Kaina 149
 • Prenumeruok naujienas

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti