Konstruktorius LaQ „Oranžinė svajonė“

 • Konstruktorius LaQ „Oranžinė svajonė“

  Kodas: 4952907003522
  Kaina 799
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šiame spalvingame, net 9 spalvų rinkinyje rasite 62 detales, iš kurių pagrindinė yra oranžinė! Iš šio rinkinio sukonstruosite net 14 labai mielų miniatiūrinių figūrų.

  Gamintojas
  LaQ
  Skirta nuo
  nuo 5 metų
  Medžiaga
  Plastikas
 • Rinkinys tinka ir pradedančioms draugystę su LaQ konstruktoriais, ir toms, kurios su LaQ jau pažystamos. Didžiausia rinkinio intriga-jame esanti skaidri detalė!

  Oranžinė – ne tik apelsino spalva, bet ir „LaQ“ rinkinukas mergaitei, neabejingai šiai spalvai. Tai gan ryškių spalvų konstruktoriaus rinkinys, iš kurio galėsite sukonstruoti net 14 nesudėtingų, bet ypač mielų figūrėlių: meškutį, šuniuką, mažytį mėsainį ar keksiuką, taip pat žuvytę, mini paukščiuką ar ypač gardžius ledus. Sukurtų papuošalų grožį paryškins skaidrios detalės, kurios rinkinį daro išskirtinį.

  Rinkinys priklauso „LaQ“ serijai „Sweet mini Collection“. Jame rasite įvairių modelių schemų. Pagal jas galėsite susikurti tiek 2D, tiek 3D erdvinių fugūrėlių. Konstruojant ugdomas spalvų derinimo pojūtis.

  „LaQ“ konstruktoriai – idealus žaislas ir ugdymo priemonė, tinkanti tiek vaikams konstruoti namuose, tiek vaikų grupėms ugdymo įstaigose. Galimybė iš nedidelio kiekio spalvingų detalių sukurti visiškai skirtingas figūras skatina matematinį ir loginį mąstymą, padeda koncentruoti ir išlaikyti dėmesį, ugdo kūrybiškumą ir saviraišką, lavina spalvų pojūtį ir smulkiąją motoriką. Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamąją, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! LaQ - Japonijoje pagamintas konstruktorius skirtas konstruoti ir individualiai, ir kartu su draugais ar kitais šeimos nariais. LaQ detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai - ne atsitiktinumas! Spragsėjimas ypač lavina vaikų dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo. Šis konstruktorius yra puiki ugdymo priemonė. LaQ konstruktoriai: UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką. MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją. MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas. SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi. LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

  Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų!

  ĮSPĖJIMAI: KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas. DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra. GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti. NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių. NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

 • Alternatyvios prekės

  Konstruktorius LaQ „Basic011“
  Kodas: 4952907000385
  Skirta nuo
  nuo 5 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Kaina 999
  Konstruktorius LaQ robotas "Alex"
  Kodas: 4952907003348
  Skirta nuo
  nuo 7 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Kaina 3399
  Konstruktorius LaQ Animal World "Venom"
  Kodas: 4952907004642
  Skirta nuo
  nuo 7 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Kaina 2999
  Konstruktorius LaQ Hamacron Constructor „Jet Fighter"
  Kodas: 4952907001658
  Skirta nuo
  nuo 5 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Kaina 2599
  Konstruktorius LAQ "Basic 101"
  Kodas: 4952907001221
  Skirta nuo
  nuo 5 metų
  Medžiaga
  Plastikas
  Kaina 1699
 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti