Kortų žaidimas "Tip Top Clap"

 • Kortų žaidimas "Tip Top Clap"

  Kodas: DJ05120
  Kaina 859
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šis atminties žaidimas suteiks nepaprastų emocijų ir juoko visia šeimai :) . Stalo ir kortų žaidimų vakarai suburia šeimą ir stiprina tarpusavio ryšius. Pabandykite!

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 6 metų
  Medžiaga
  Kartonas
  Išmatavimai
  12 x 9 x 3 cm
 • Žaidimo tikslas: prisiminti teisingą garsų ir veiksmų seką.

  Pasiruošimas žaidimui: visas 32 kortas užverstas padėkite stalo viduryje.

  Žaidimo taisyklės: Jauniausias žaidėjas pradeda žaidimą atversdamas viršutinę kortelę ir padėdamas šalia užverstųjų krūvelės. Tada atlieka veiksmą arba garsą nurodytą kortelėje. Sekantis žaidėjas atverčia naują kortelę ir padeda ją ant prieš tai atverstos kito žaidėjo kortelės. Tada jis turi atlikti veiksmą ar garsą nurodytą dabar jau užverstoje kortelėje, po to veiksmą ar garsą nurodytą savo atverstoje kortelėje. Sekantis žaidėjas viską padaro lygiai taip pat, tik jau turi atkartoti trijų kortelių veiksmus ir garsus, ir tai vyksta tol, kol vienas iš žaidėjų suklysta.

  Kai žaidėjas suklysta, jis privalo pasiimti visas korteles, kurių garsų ir mimikų seką atlikinėjo. Tuomet sekantis žaidėjas pradeda naują mimikų ir garsu seką, atversdamas naują kortelę. Krūvelėje pasibaigus užverstoms kortoms, sumaišomos visos atverstos kortelės, ir seka pradedama iš naujo.

  Rekomenduojama vaikams nuo 6 iki 99 metų. Rinkinyje 32 kortos.

  „Djeco“ kompanija įkurta Paryžiuje 1954 metais. Šiandien „Djeco“ viena mėgiamiausių žaislų gamintojų Europoje. Tai gražaus dizaino ir kokybiškų medžiagų žaislai smalsiems ir kūrybingiems vaikams.

 • Alternatyvios prekės

  Kortų žaidimas "Swip'Sheep"
  Kodas: DJ05145
  Skirta nuo
  nuo 5 metų
  Medžiaga
  Kartonas
  Kaina 1164
 • Prenumeruok naujienas

  privatumo politika

  Informacija