Prekių katalogas

Lottie aksesuarų rinkinys - Super herojės kostiumas

 • Lottie aksesuarų rinkinys - Super herojės kostiumas

  Kodas: LT056
  Kaina 1349 
  1499  Sutaupykite 150 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Lottie aksesuarų rinkinys -  Super herojės kostiumas  

  Lottie gali būti bet kuo, gelbėti pasaulį. Būti unikali ir ypatinga.

  Į rinkinį įeina: Super herojės kostiumas, rožinės ir aukso spalvos palerina, auksu žėrinti kaukė, išskirtinio dizaino, aukso spalvos batai

  Super herojės kostiumą sukūrė šešių metų Lily iš Ohajo Valstijos, JAV. Tai pirmasis atvejis, kai vaiko sukurtas dizainas buvo pritaikytas komercijai. Pasak Lily, super Lottie gali išgelbėti pasaulį ir gali būti unikali kokia tik pati nori būti.

  Lėlė neįeina į rinkinį.

   

  Kuo ypatingos LOTTIE lėlės?

  Vaikiškos kūno proporcijos. Lottie kūno proporcijos atitinka 9 metų vaiko kūną. Lottie formuoja sveiką požiūrį į kūno įvaizdį.

  Tinkama pagal amžių. Lottie mėgsta veikti tą patį, ką ir realios jos amžiaus mergaitės, jai nerūpi kuo greičiau suaugti. Ji nenaudoja kosmetikos ir nenešioja aukštakulnių, bei papuošalų.

  "Lottie-tokia pati, kaip ir aš". Ji dėvi tokius pačius drabužius, kaip ir "tikri" jos amžiaus vaikai,- ar tai būtų gražios šventinės suknelės, ar lauko rūbai ir botai skirti braidyti po balas, sportiniai drabužiai arba įvairūs karnavaliniai kostiumai. Ji žaidžia ir nori pažinti pasaulį. Lottie veikia, ką ir „tikri“ vaikai; ar tai „mergaitiški“ užsiėmimai tokie, kaip baletas, šokiai, žvaigždžių stebėjimai ar braidžiojimai po balas. Ji nebijo išsipurvinti lauke, būti sportiška ir aktyvi. Gali apsirengti ir karaliene, ir pirate, ir net super heroje. Lottie yra už tikrą vaikystę!

  Lottie skatina vaikus būti sportiškais ir daug laiko praleisti lauke. Jos kojos lankstosi per kelius, o rankas ir kojas prie klubų galima sukioti. Lottie galva sukiojasi į šonus ir ji gali padaryti špagatą, kas praverčia žaidžiant ir atliekant gimnastikos bei karatė pratimus.

  Aukšto kokybės audiniai ir plaukai. Lottie plaukai pagaminti iš aukščiausios kokybės Saran neilono, kuriam būdinga šilko tekstūra ir jis nesivelia. Lottie drabužiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Daug dėmesio skiriama jų detalėms. Lottie drabužiai turi Velcro užsegimus, todėl lengva ją aprengti ir nurengti.

  Lottie yra 18 cm ūgio ir gali stovėti ant savo 2 kojų, o tai labai praverčia tiek mažoms, tiek didelėms mergaitėms.

  Patogi pakuotė. Ideali kelionėms. Ant pakuotės yra vieta, kur galima užsirašyti savo, kaip Lottie šeimininkės vardą.

  Apdovanojimai. Lottie lėlė yra laimėjusi daugybę tarptautinių apdovanojimų, įskaitant ir 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum apdovanojimus.

  Rekomenduojamas amžius 3+

  Sukurta Airijoje. Pagaminta Kinijoje, specialiu Arklu Ltd užsakymu.

   

 • Alternatyvios prekės

  Lottie lėlė Sniege
  Kodas: LT126
  Kaina 1994 
  2799  Sutaupykite 805 
  Kaina 2498 
  2799  Sutaupykite 301 
  Kaina 2497 
  2999  Sutaupykite 502 
  Kaina 1994 
  2799  Sutaupykite 805 
  Kaina 1349 
  1499  Sutaupykite 150 
  Lottie žirgas Sirus
  Kodas: LT078
  Kaina 1994 
  2799  Sutaupykite 805 
  Kaina 1349 
  1499  Sutaupykite 150 
  Kaina 2498 
  2799  Sutaupykite 301 
 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti