Prekių katalogas

Lottie lėlė - Balerina

 • Lottie lėlė - Balerina

  Kodas: LT004
  Kaina 1994 
  2799  Sutaupykite 805 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 •  

  Lottie Balerina ruošiasi ypatingai pavasario šventei, šoks baletą senajame teatre. Ji mėgsta šokti ir labai ilgai mokėsi žingsnelius, įskaitant piruetus ir arabeskas. Kaip seksis Lottie? Ar nepamirš žingsnelių?

  Akytės: rudos.

  Plaukai: tamsiai rudi.

  Kuo ypatingos LOTTIE lėlės?

  Vaikiškos kūno proporcijos. Lottie lėlių kūno proporcijos atitinka 9 metų mergaitės proprocijas ir yra sukurtos padedant mokslininkams, kurie dirba psichologijos ir mitybos srityse. Lottie atstovauja sveiką požiūrį į kūno įvaizdį ir yra teigiamas sektinas pavyzdys.
  Tinkama pagal amžių. Lottie mėgsta veikti tą patį, ką ir realios jos amžiaus mergaitės, jai nerūpi kuo greičiau suaugti. Ji nenaudoja kosmetikos ir nenešioja aukštakulnių, bei papuošalų.
  "Lottie-tokia pati, kaip ir aš". Ji dėvi tokius pačius drabužius, kaip ir "tikri" jos amžiaus vaikai,- ar tai būtų gražios šventinės suknelės, ar patvarūs drabužiai ir batai skirti išsipurvinimui lauke, sportiniai drabužiai arba įvairūs karnavaliniai kostiumai. Ji žaidžia ir nori pažinti pasaulį. Lottie veikia, ką ir „tikri“ vaikai; ar tai „mergaitiški“ užsiėmimai tokie, kaip baletas, ar įsivaizduojami arbatos vakarėliai. Ji taip pat nebijo išsipurvinti lauke, būti sportiška ir aktyvi ir mėgsta tokius užsiėmimus, kaip robotų konstravimas, žvaigždžių stebėjimas arba fosilijų ieškojimas. Mėgsta karnavalo kostiumus,- gali apsirengti ir karaliene, ir pirate arba super heroje. Lottie atstovauja visiems teigiamiems ir skirtingiems vaikystės aspektams.
  Malonios lietimui medžiagos ir plaukai. Lottie plaukai pagaminti iš aukščiausios kokybės Saran plastiko, kuriam būdinga šilko tekstūra ir jis nesivelia. Lottie drabužiai yra pagaminti iš malonių liesti medžiagų, taip pat skiriama daug dėmesio jų detalėms. Lottie drabužiai turi Velcro užsegimus, todėl lengva ją aprengti ir nurengti.                                                                          

  Lottie skatina vaikus būti sportiškais ir daug laiko praleisti lauke. Jos kojos lankstosi per kelius, o rankas ir kojas prie klubų galima sukioti. Lottie galva sukiojasi į šonus ir ji gali padaryti špagatą, kas praverčia žaidžiant ir atliekant gimnastikos bei karate pratimus.
  Ji yra 18 cm ūgio ir gali stovėti ant savo dviejų kojų, o tai labai praverčia tiek mažoms, tiek didelėms mergaitėms.
  Apdovanojimai. Lottie lėlė yra laimėjusi 19 tarptautinių apdovanojimų, įskaitant ir 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum apdovanojimus.

  Rekomenduojamas amžius 3+

  Sukurta Airijoje. Pagaminta Kinijoje, specialiu užsakymu.

 • Alternatyvios prekės

  Lėlė kūdikėlis Leonora, 46 cm
  Kodas: 24184930
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Vinilas
  Išmatavimai
  46 cm
  Kaina 10752 
  Lottie lėlė Maudosi
  Kodas: LT144
  Kaina 1994 
  2799  Sutaupykite 805 
  Lottie Tikroji herojė
  Kodas: LT159
  Kaina 1994 
  2799  Sutaupykite 805 
  Kaina 2498 
  2799  Sutaupykite 301 
  Lottie žirgas Sirus
  Kodas: LT078
  Kaina 1994 
  2799  Sutaupykite 805 
  Lėlė kūdikėlis Gordi, baltais rūbeliais 28 cm
  Kodas: 24155620
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Vinilas
  Išmatavimai
  28 cm
  Kaina 5376 
  Kaina 1994 
  2799  Sutaupykite 805 
  Kaina 1349 
  1499  Sutaupykite 150 
 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti