Natūralios spalvos „Mochi" kramtukas - paletė, 3mėn+

 • Natūralios spalvos „Mochi" kramtukas - paletė, 3mėn+

  Kodas: 842076120035
  Kaina 1499
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Inovatyvaus japoniško dizaino kramtukai "Mochi", keliaujantys aplink pasaulį. Tobulai tinka kūdikiams, kuriems dygsta dantukai. Kramtuko paviršius turi iškilią ir briaunuotą tekstūrą. Sudėtis: 51% ryžiai. „Mochi“ kramtukas – paletė nuramina jautrias, bet kurio naujagimio dantenas. Tvarus ryžių plastikas, kuriame nėra jokių kenksmingų klijų ar dažų užtikrina, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų kūdikis „paragaus”, bus 100% saugus ir 100% džiuginantis. "Mochi" produktai gaminami iš ryžių plastiko be PVC, BPA, ftalatų, švino. Pagaminta Japonijoje.

  Gamintojas
  Mochi
 • Dėl plonos formos, kūdikis gali lengvai suimti kramtuką;

  Tvirtesniam sugriebimui – ertmė nykščiui;

  Kramtant, iškilimai ir briaunelės suteikia palengvėjimą dantenoms; Kūdikis suranda sau patogiausią kramtymo tašką;

  Lengva valyti.

  --- Tobulai tinka kūdikiams, kuriems dygsta dantukai. ---

  „Mochi“ žaislų serija buvo sukurta pasitelkus ryžių plastiko technologiją, naudojant 51% ryžių gaminio sudėtyje. „Mochi“ produktuose nėra jokių žalingų dažų ar klijų - tai leidžia jums jaustis ramiems, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų vaikas „paragaus”, bus 100% ekologiškas ir 100% smagus žaisti. „Mochi“ prekinis ženklas didžiuojasi savo meistriškumu, gaminant produktus, teikiamus žemės – tiesiai jums į rankas. Iš tikrųjų, jau vos atidarę pakuotę, pajusite švelnų žalių ryžių daigų kvapą. Visi "Mochi" produktai sukurti ir pagaminti JAPONIJOJE.

  --- Dėl specifinės produkto sudėties (51% ryžių), žaislas yra minkštesnis nei įprastas plastikas ir gali būti lengviau pažeidžiamas. Patvirtintas pagal Europos Sąjungos EN 71 standartą, produktas yra saugus naudoti pagal žaislo paskirtį net ir kūdikiui jį stipriai kandžiojant.

  --- Priežiūra: prieš duodami vaikui žaislą, pašalinkite plastikinę pakuotę, siūlus ir/arba pakavimo tvirtinimo detales. Pakuotę išsaugokite. Prieš naudojant, žaislą kaskart apžiūrėkite ir nuvalykite jo paviršių drėgna kempinėle ar šluoste. Visi kramtukai yra skirti įprastam naudojimui. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Perspėjimas: naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. Niekada nepalikite vaiko be priežiūros. Siekiant nuolatos tobulinti mūsų produktus, kai kurių jų dizainas realybėje skirsis nuo produkto, kuris yra atvaizduotas nuotraukose. Mūsų produktai yra gaminami be PVC, BPA, ftalatų ar švino. Šis produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti