Prekių katalogas

Kalėdinės dovanos: patarimai kaip nudžiuginti mažuosius

    Kalėdos tai šventė sukurianti vienus ryškiausių prisiminimų, kuriuos vėliau nešamės ir į tolimesnius gyvenimo etapus. Senelio vizitas, šventė ugdymo įstaigose, šventė namuose, šventė tėvelių darbovietėse, spalvingai išpuoštos eglutės ir kitos įspūdingos dekoracijos

Visa tai mažuosius džiugina, o Kalėdų senelius verčia pasukti galvą kaip ir šiais metais nustebinti mažuosius šeimos narius.

 

Šiandien, kaip toks platus pasirinkimas, gera ir patogi logistika vaikučiai turi tikrai daug žaislų ir kartais net darosi išrankūs, tad būna pasitaiko, kad viena ar kita dovanėlė jų ir nebenustebina bei tuoj pat atsiduria užmarštyje.

 

Tikimės, kad šie trumpi patarimai bus tarsi pagalba jums.

Idėjos advento kalendoriui

Netrukus prasidės pats stebuklingiausias metų laikas. Tegul jis būna ypatingas kiekvieno jūsų namuose. Norint juo pasimėgauti kuo ilgiau, visada stengiamės laukimo periodą padaryti pačiu maloniausiu. Jau greitai advento kalendorius mus lydės prie didžiojo stebuklo. Tėveliai su didele meile jį paruošia, o vaikučiai kiekvieną dieną skuba patikrinti, ką atneš nauja diena. Visada norisi vaikučius nustebinti ir sukurti kuo gilesnį įspūdį, ar tai būtų pirmasis kalendorius, ar jau penktąjį kartą ruošiamas.

Savaitgalis lauke su vaikais

Ar žinote, kad kuomet vaikai daugiau laiko praleidžia lauke bei būna fiziškai aktyvūs pakyla jų motyvacijos lygis, gerėja atsparumas ligoms, stresui (!), pagerėja mokymosi rezultatai, tampa lengviau susikaupti bei išlaikyti dėmesį. Visa tai yra pagrįsta tyrimais. Tad ką smagaus galima nuveikti lauke atsisveikinus su šiltuoju metų sezonu?

Vaikų kambario interjero galvosūkiai

Nesvarbu, ar kambarį įrenginėjate dar tik prieš gimstant kūdikiui, ar ieškote daugiau detalių kaip pagražinti žingeidaus darželinuko tvirtovę, visada galvoje sukasi mintys, kaip suderinti praktiškus dalykus su gražiomis dekoracijomis? Kaip savo vaiko kambaryje išpildyti idėjas, kurių prisirinkote internete? Kaip įgyvendinti netikėčiausius sumanymus, kad vaikutis norėtų kambaryje ne tik žaisti, fantazuoti, tačiau ir palaikytų ten tvarką?

Sukurkime magišką pasakų pasaulį kartu

    Gyvenant ekranų, nuolatinių kompiuterinių stimuliacijų pasaulyje, nepaprastai norisi, kad mūsų vaikai kaip įmanoma ilgiau fantazuotų, svajotų, kurtų išgalvotus pasaulius, gebėtų visame kame pamatyti grožį. Tačiau kaip tą padaryti, kai tiek mažyliai, tiek vyresnieji tik ir ieško progos, kad galėtų įnikti į telefono ar planšetės ekraną?

Spalvinimo nauda vaikams

Spalvinimo veiksmas reikalauja kruopštumo ir atidumo bei tikslių rankos judesių, kurių metu yra lavinami pirštų raumenys ir riešo koordinacija. Pasak mokslinių tyrimų, vaikams su išlavintais smulkiosios motorikos įgūdžiais ateityje yra lengviau išmokti rašyti, dirbti kompiuteriu, tokie vaikai pasiekia aukštesnių sporto ir kitų aktyvių veiklų rezultatų.

  • Prenumeruok naujienas

    privatumo politika

    Informacija

    Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti