Plus Plus konstruktorius, Įkvėpimas - Klimt

 • Plus Plus konstruktorius, Įkvėpimas - Klimt

  Kodas: 4280
  Kaina 1999
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 •  

  Plus Plus Įkvėpimas serija pagerbia žymiausius meno kūrinius atkartodama unikalias spalvų gamas. Su Plus Plus mėgsta žaisti tiek maži, tiek dideli. Nuo visiškai laisvos kūrybos iki žaidimo pagal instrukcijas. Nuo paprastų formų ir mozaikų iki sudėtingų 3D darbelių. Plus Plus lavina vaizduotę, kūrybiškumą bei smulkiąją motoriką. Plus Plus - viena forma, neribotos galimybės!

  Gustavo Klimto tapyba yra įrodymas, kad jį įkvėpė daug dalykų. Savo unikaliu stiliumi jis tikslingai ir išdidžiai jungė tai, kas jį įkvepia į vieną drobę. Pagrindinės temos jo darbuose buvo moteriškos figūros, peizažai. Jo vėlesni darbai charakterizuojami jo ankstyvesnių natūralistinių stilių ir naudoja simbolinius elementus psichologinėms idėjoms perteikti ir pabrėžti meno laisvę nuo tradicinės kultūros. „Bučinys“ yra Klimto populiariausias darbas. Vyriškos figūros apsiausto juodi ir pilki stačiakampiai kontrastuoja su moters ryškiais, apskritais, gėlėtais motyvais ir banguotomis linijomis. Juos supa auksinis lietus laiminantis derlingą žemę. Šis paveikslas yra įvairių meno krypčių mišinys. Paauksuotos paveikslo dalys primena viduramžių bei Bizantijos religinį meną ir toks menininko pasirinkimas buvo laikomas šventvagišku. Kompozicija atspindi japoniškų spaudos darbų įtaką. Detalūs apsiaustų raštai primena mozaikas, kuriomis Klimtas grožėjosi lankydamas Italiją. Galiausiai, Klimtas į šį kūrinį įliejo ir modernaus Art Nouveau stiliaus.

  Rinkinyje:

  • 350 detalių

  Pakuotė - plastikinis vamzdelis kartoninėje dėžutėje.

  Pakuotės dydis: 27 x 5,5 x 5,5 cm.

  Detalės dydis - mini (20 mm).

  Spalvos - įkvėptos Gustavo Klimto kūrinio „Bučinys“.

  Rekomenduojamas amžius 7-12 metų.

  Plus-Plus galima plauti skalbimo mašinoje arba indaplovėje ne aukštesnėje nei 90°C temperatūroje.

  Pagaminta Danijoje.

  Žaislas paženklintas CE ženklu.

  Įspėjimas! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Užspringimo rizika.

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti