Žaidimas MEMO "Gyvūnai"

 • Žaidimas MEMO "Gyvūnai"

  Kodas: PTC988
  Kaina 13 
  1649 Sutaupykite 349
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Nuostabus atminties lavinimo žaidimas vaikams patogiame kelioniniame dėkle. Šio žaidimo pagalba lavinsite atmintį ir susipažinsite su gyvūnais.
   

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Polisteris
  Išmatavimai
  18 x 14 cm
 • MEMO Žaidimas ypač lavina atmintį. Ryškiaspalviai, linksmi ir gražūs paveiksliukai pradžiugins kiekvieną vaiką ir tėvelį. Memo kortelėmis galima žaisti vienam arba keliese. Viso yra 12 skirtingų kortelių visų po 2 vnt (viso 24 vnt.)

  Išdėliok apverstas kortelės. Kiekvienas žaidėjas atverčia po dvi korteles. Radai dvi vienodas - jos tavo! Kuris geriausiai įsimena matytas korteles, surenka jų daugiausiai ir laimi. Laimėtoją sužinosime tik suskaičiavę žaidėjų korteles. Laimėjus žaidimas gali ir nesibaigti, juk galima aptarti pamatytus gyvūnus ką jie daro, kur gyvena ir t.t.

  •  Jaunesniems nei 3 metų vaikučiams, reikalinga suaugusių priežiūra.


  Žaidimo taisyklės:
  1 variantas: Paskleiskite atverstas korteles ant stalo. Jauniausias žaidėjas pradeda ir žaidimas tęsiamas laikrodžio rodyklės kryptimi. Kiekvieno ėjimo metu, žaidėjas ima dvi korteles taip, kad visi galėtų matyti jų paveikslėlius. Jeigu kortelės sutampa, žaidėjas pasilieka jas. Jis gali tęsti tol, kol ištraukia dvi korteles, kurios nesutampa. Kai tai nutinka, žaidėjas korteles užverčia ir padeda atgal. Tuomet žaidžia kitas žaidėjas. Laimi žaidėjas, kuris žaidimo pabaigoje turi daugiausiai kortelių.
  2 variantas: (Galima žaisti vienam) Sudėkite užverstas korteles (paveiksliukų turi nesimatyti) į kvadratą.
  Atverkite po dvi korteles: atvertus vieną, turite surasti, kur yra tokia pati antroji kortelė. Neradus, korteles užverčiame. Atradus - paliekame atverstas. Galite pradėti žaisti ir ne su visomis 48 kortelėmis iškart, o, atrinkus, iš pradžių 2 poras kortelių, vėliau 3 poras, 4 poras ir t.t., vis didinant porų skaičių ir sunkinant žaidimą, kol galiausiai taip išlavinsite atmintį, kad nesunkiai sužaisite ir su 12 porų.
  3 variantas:
  Užverčiamos visos kortelės ir išdėliojamos ant stalo; vienu ėjimu vienas žaidėjas gali atversti tik 2 korteles; reikia rasti kuo daugiau vienodų kortelių, o radus - pasiimti: sekite, kokias korteles atverčiate ne tik Jūs, bet ir kiti žaidėjai ir, kai ateis Jūsų eilė, atverskite vieną kortelę, o kitos ieškokite vienu pasirinkimu atsitiktinai arba prisiminkite - gal jau ją žiūrėjote, o gal ją buvo atvertę kiti žaidėjai?

  Dėklas pagamintas iš perdirbto polisterio.

 • Alternatyvios prekės

  Atminties lavinimo žaidimas mini MEMO "Gyvūnai"
  Kodas: 354751
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Kartonas
  Kaina 599
  Atminties kortelių žaidimas „Džiunglės“
  Kodas: DJ08159
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Kartonas
  Išmatavimai
  pakuotė 12 x 12 x 12 cm.
  Kaina 799
  949 Sutaupykite 150
  Žaidimų rinkinys 3in1 Bingo, Domino, Memo "Dinozaurai"
  Kodas: DJ08132
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Išmatavimai
  30 x 28 x 3.5 cm
  Kaina 1959
 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti