Prekių katalogas

Balansinės svarstyklės "Emociukai"

 • Balansinės svarstyklės "Emociukai"

  Kodas: GA194
  Kaina 3795 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Ridenk kamuoliuką ir dėk išridentos spalvos emociuką ant balansinių svarstyklių lentos. Būk atsargus! Jeigu suardysi pusiausvyrą ir emociukas nukris, tu pralaimėsi!

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 4 metų
  Medžiaga
  Medis
 • Smagus stalo žaidimas, kurio metu ugdysite bendradarbiavimo ir fizinio aktyvumo įgūdžius. Išmetus kamuoliuką ir gautos spalvos medinę kaladėlę - emociuką reikia uždėti ant lentelės. Tai daryti reikia labai atsargiai, kad išliktų balansas. Jei nukrenta kaladėlę, pralaimi Tu.

  Balansinis BS Toys stalo žaidimas skirtas vaikams nuo trijų metų. Žaidimas lavina vaikų motoriką, koordinaciją, skatina pažinti kūną, jausti savo judesius, taip pat edukacinis - vaikai mokosi spalvų, pusiausvyros principų, mokosi žaisti kartu, taip pat ir varžytis tarpusavyje.

  Medžiaga: MDF plokštė.

  Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

  Rinkinyje 20 emociukų (trijų skirtingų dydžių ir trijų spalvų) ir viena balansavimo lenta 10 x 50 cm, medvilninis maišelis.

  taisyklės: paruošiama balansinė lenta, išdėliojami emociukai. Pirmas žaidėjas ridena kauliuką ir deda ant balansinės lentos išristos spalvos emociuką. Pirmo ėjimo metu leidžiama padėti du vienodus emociukus, kad išlaikyti pusiausvyrą. Kitas žaidėjas atlieka savo ėjimą. Jis gali stumdyti jau esančius lentoje emociukus, kad išlaikyti pusiausvyrą.

  Jeigu išridnema juoda spalva, emociuko spalvą pasako priešininkas, jei išridenama balta spalva, žaidėjas gali rinktis emociuką laisvai. Pralaimi tas žaidėjas, kurio ėjimo metu lenta praranda pusiausvyrą ir vienas ar keli emociukai nukrenta.

 • Alternatyvios prekės

  Medinės kaladėlės Akmenukai
  Kodas: LD7101
  Skirta nuo
  nuo 2 metų
  Medžiaga
  Medis
  Kaina 1999 
  Balansavimo žaidimas "Vaivorykštė"
  Kodas: PTC262
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Medis
  Išmatavimai
  Dėžutės dydis 50 × 255 × 170 mm
  Kaina 2749 
  Balansavimo žaidimas "Pelėda"
  Kodas: DJ06433
  Skirta nuo
  nuo 3 metų
  Medžiaga
  Medis
  Išmatavimai
  23x20x3cm
  Kaina 23 
  Triratis Djeco BabyWhite
  Kodas: DJ06133
  Skirta nuo
  nuo 1 metų
  Medžiaga
  Medis
  Išmatavimai
  35.5 x 27.5 x 17 cm
  Kaina 6999 
 • Prenumeruok naujienas

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti