Formų rūšiuoklis "Karvytė"

 • Formų rūšiuoklis "Karvytė"

  Kodas: DJ06309
  Kaina 3279
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Linksma medinė karvytė - formų rūšiuoklis.

  Gamintojas
  Skirta nuo
  nuo 18 mėnesių
  Medžiaga
  Medis
  Išmatavimai
  17 x 21 x 10 cm.
 • Čiupk mažaisiais pirštukais 6 spalvingas formeles, surask jų formą atitinkančias ertmes ir sudėk į medinę karvytę. O tada atidaryk dangtelį, ištrauk jas ir žaisk iš naujo!

  Tiesa, į karvytę mažylis galės įdėti ir vieną kitą savo žaisliuką. Metukų sulaukusiam mažyliui labai įdomu įdėti-ištraukti, atidaryti-uždaryti, pažinti formas. Šie mediniai žaislai vaikams lavina mažylio motoriką, matematinius gebėjimus ir žaismingai supažindina su spalvomis.

  Žaidimas lavina smulkiąją motoriką, supažindina su formomis ir spalvomis. Puikiai tinka rankų ir akių koordinavimui. Išmatavimai: 17 x 21 x 10.5 cm. Rekomenduojamas amžius: nuo 18 mėnesių. Kilmės šalis: K.L.R. Pagaminta pagal Prancūzijos dizainą ir užsakymą.

  „Djeco“ kompanija buvo įkurta Paryžiuje 1954 metais. Šiandien „Djeco“ viena mėgiamiausių žaislų gamintojų Europoje. Gražaus dizaino ir kokybiškų medžiagų žaislai skirti žaisti valandų valandas. „Djeco“ kolekcijose lavinamieji žaislai, žadinantys smalsumą ir kūrybingumą.

 • Alternatyvios prekės

  Rūšiuoklė "Sunkvežimis"
  Kodas: NCT10564
  Skirta nuo
  nuo 1 metų
  Medžiaga
  Medis
  Išmatavimai
  24.5 x 13 x 13 cm
  Kaina 3069
  Jutiklinė rūšiuoklė "Geometrija" kvadratas
  Kodas: CUB15344
  Skirta nuo
  nuo 18 mėnesių
  Medžiaga
  Medis
  Išmatavimai
  25 х 8 х 25 cm
  Kaina 1259
  1539 Sutaupykite 280
 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumeratoriams: Geri pasiūlymai ir nuolaidos + Naujos prekės + Naudingi straipsniai ir patarimai Prenumeruoti